Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a nők rosszindulatúak?

Szerinted a nők rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy a nők rosszindulatúak, fúrják egymást,alátesznek egymásnak.

Illetve irigyek, kétszínűek, hátbatámadósak.

Azt mondják nekem, hogy több, mint 3 nő nem fér meg egymás mellett, mert abból aljaskodás, irigység, vetélkedés lesz.

Mit gondoltok?

Igaz ez általánosságban?

Én is nő vagyok, és mostanában tapasztaltam ezt a munkahelyemen, mert nemrég kezdtem dolgozni.

Rosszindulatúak a nők egymással, vagy csak velem rosszindulatúak az idősebb kolléganők?

Mert nekem azt mondták, hogy menjek erről a munkahelyről, mert sok nő együtt megeszi egymást.


Mi a véleményetek?

Előre is köszi!


2011. aug. 2. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
A nők egymással VALÓBAN rosszindulatúak, a férfiak egymás közt nem. Amit leírtál, az sajnos szóról szóra igaz. Inkább egy férfihaver, lehet meleg is, csak nő ne.
2011. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Általában ha három kolléganő össze van zárva, akkor kettő biztosan nem beszél egymással :)
2011. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Sulis koromban nem vettem észre ezt, amióta dolgozom azóta viszont vannak ilyenek (rengeteg nő között).

Sok ilyen rosszindulatú van, de nekem van 2 nagyon jó munkatársnőm, akikben még sosem csalódtam.:) Ott ismertem meg őket cégen belül. Szóval nem kell mindenkiben a rosszat keresni, vannak kivételek.

2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem van benne igazság, ösztönösebbek vagyunk mint a férfiak, valószínűleg ez még nagyon régről jövő dolog. DE azért azt tapasztaltam, hogy sokszor a férfiak pletykásabbak mint a nők!
2011. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok! De valóban így van. Menj csak be egy szépségszalonba, hogy váltogatják magukat az emberek.
2011. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos benne van a vérünkben, de ezzel csak a sajàt lelkünknek àrtunk. En ùgy vagyok vele, hogy megpróbàlok nem irigykedni vagy kibeszélni màsokat, minek? Csak magamnak àrtanék ilyen stilussal.
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
A válaszokból látszik, hogy ez nem így van...az ide írogató nők pont kivételek:D
2011. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Általánosítás ez is, de igen, lehet ebben valami.
2011. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
nem mind.
2011. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Valóban így van nálunk is.A korombeliek, huszonévesek nem, illetve akinek van még életcélja, és nincsen megkeseredve,akiknek a saját élete tökéletes, elfoglalja magát, van hobbija, stb, stb...

Az idősebb nők (gyerektelenek, mert nem szeretne), akiknek valami nem oké a párkapcsolatában, hazamegy, és leül sorozatot nézni, megkeseredett, nem tud örülni semminek, sose jó semmi a munkahelyen sem,az az egyetlen szórakozása, hogy valakin mindig köszörüli a nyelvét, ma rajtad, holnap rajtam.Azt is kibeszéli mással, akivel látszólag jóban van (vele beszéli ki a többi embert)és tulajdonképpen utálják is egymást(nekem megsúgja, de engem is kibeszél ha csak egy szalmaszálat nem oda teszek, ahova elképzelte kb.).Na ezek nálunk is többségében vannak.Viszont a fiatalokkal nagyon jól el lehet lenni, van egy-kettő.

Én sokkal jobban szeretek férfi kollégákkal dolgozni, sokkal normálisabbak, és jobban el lehet velük beszélgetni.Egy kolléganő csak azért kérdez, és érdeklődik általában, hogy legyen mit kibeszélnie mással.

Pl. Hol voltatok nyaralni? Elmondod neki, lelkendezel, hogy milyen jó volt, stb... Aztán meg másnak húzza a száját, hogy nektek mennyi pénzetek van, milyen hülyeségekre költitek,kitalál mindenféle hülyeséget hozzá, hogy de bezzeg a munkahelyen meg...meg biztos sokkal jobban keresel, mert te kapod a "puncsos" munkát, blablabla,na szóval ezek a kedves kolléganők.

24L

2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!