Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért rosszindulatúak az...

Miért rosszindulatúak az emberek a jobb anyagi helyzetűekkel szemben?

Figyelt kérdés
Nem gonolnak bele abba, hogy valaki tett is azért, hogy ott legyen ahol? Már eléggé unom a kulákozást, meg a "nektek könnyű" megjegyzéseket, illetve a fórumokon olvasható megnyílvánulásokat, hogy így meg úgy megsarcolni a gazdagokat. Nagyon sokar kellett dolgozni, hogy mindezt elérje az ember és rendkívül idegesítőek az ilyen megnyilvánulások.
2011. aug. 27. 12:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rosszindulatú,csupán az olyanokkal,mint te.

Unalmas azt olvasgatni,hogy mi bezzeg tettünk érte,neked tanulni kellett volna bla bla bla.

Képzeld!Van egy jó végzettségem,de nem kellek senkinek sem,mert pályakezdő vagyok.Amikor elmentem állásinterjúra,beszélgettem egy hasonló korú sráccal,aki ott dolgozott,ő havi 160órára kapott 270ezret bruttóban+albérlet támogatás+utazás támogatás+étkezési jegy.Jaaaa,hogy én pályakezdő vagyok,így nem kellettem?Tudom,tanulni kellett volna....

Helyette kikötöttem egy külföldi multinál,az életem azóta csak alvás evés,munka.De a főnököm szerint(aki 450e nettót keres) mi nagyon jól keresünk,nem is érti mi a bajunk,viseljük el mellé még,hogy ingyen túlórázhatunk.Jaaa,tényleg jól keresünk,el se tudom költeni ezt az összeget.

2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
szia .ez nem csak a gazdagokkal szemben van így.mi nem tudunk félre tenni a nyugdíjra és megkérdeztem múltkor,hogy ki ,hogy tud.na úgy le hurrogtak minket,hogy na.pedig dolgozunk de mivel van két pici gyerekünk minden pénzt elvisz.szóval nem csak a gazdagokkal vannak az embereknek előítéleteik .
2011. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Miért nem csináltál vállalkozást. Nem lenne ilyen problémád, hogy mennyit keres a főnököd. Jah, hogy ahhoz kell egy kis kurázsi. Az hogy nincs, pedig nem mások bűne.
2011. aug. 27. 13:01
 4/63 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert sok embert meg az idegesít, hogy napi 12 órát dolgozik, mégsem jut sehová, másnak meg "milyen jól megy". (meg a legutóbbi hozzászólásod miatt :) )


12:59!

Nem bántásból kérdezem, hanem mert tényleg kíváncsi vagyok. Miért kellett 2 gyerek, ha ilyen rosszul álltok?

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
na.mire kifizetem a csekkeket meg minden addigra sajnos nem marad semmi.a férjem is én is dolgozunk nem tehetünk róla,hogy ennyi fizetést kapunk,hogy ebben az országban semmire nem elég.ez nagyon csúnya kérdés volt .mert tisztességesen neveljük őket mindent megkapnak csak nem tudunk félre tenni.de lehet,hogy neked jó állásod van okos vagy neked ez megy.most azért nem vállaljak egy gyereket sem mert ennyire szemét ez az ország?és még a gazdagokat bántják?
2011. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:

Direkt odaírtam, hogy nem bántani akartalak, hanem kíváncsiságból kérdezek. Elnézést, ha rosszul érintett a kérdés.


Egyébként igen, jól keresek, tudok félretenni, de csak így, hogy egyedül vagyok. Gyerekkel nem menne. Ezért nem is lesz gyerekem. Ezért kérdeztem.

2011. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
13.16 mennyi idős vagy ha szabad megkérdeznem?hogy így eldöntötted,hogy nem lesz gyereked?iszonyatos sok szenvedéssel és lemondással járnak de semmitől senkitől nem kapod meg azt a szeretetet és azt a rengeteg jót amit ők adnak.én nem is tudtam volna gyerek nélkül elképzelni az életem.pedig mi nagyon rosszul nőttünk fel.értük érdemes élni.de valaki nem akar, de lehet még meg gondolod magad:)
2011. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:

Nem fogom meggondolni mahgam. :)

31/f

2011. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vannak valós tapasztalatai. Te még hiszel abban a mesében, hogy a gazdagság csak tehetség és szorgalom kérdése? Vagy hiszel Lázár Jánosnak, aki szerint amennyi pénzed van, annyit is érsz. Ez egy nagy hazugság. Ebben az országban nagy vagyonokra minimum politikai összeköttetések, de inkább tolvajlás és rablás útján lehetett hozzájutni. Én is lennék nagyon tehetséges, ha ingyen privatizáltak volna nekem egy céget, vagy ha a barátom, aki történetesen miniszter, tőlem rendeli meg az ország összes iskolájának internetellátását (Kóka János), és még hosszan lehetne sorolni. Akkor én most miért is boruljak le a gazdagok előtt, akik ráadásul pimaszul ki is zsákmányolnak?
2011. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
te tudod.:)
2011. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!