Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak? A párom nem...

Mit gondoljak? A párom nem akar még gyereket, én igen.

Figyelt kérdés

28 éves vagyok a párom 33.Úgy érzem megtaláltam benne az "igazit",és már nagyon szeretnék babát.Ő viszont anyagiakra hivatkozva nem tartja alkalmasnak az időt.Ha belegondolok igaza van,mert vannak hiteleink még 5 évig,de van hol laknunk,van autónk,és van munkánk.Egy vetéléssel végződő terhesség után(1 Éve)talán még jobban érzem a hiányát.

Szerintetek tényleg csak az anyagiak gátolhatják hogy Ő is akarja,vagy esetleg Ő nem úgy képzeli a közös jövőnket ahogy én?Kívülállóként hogy látjátok?


2009. ápr. 8. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

El tudok képzelni több dolgot.

1. Tényleg anyagiak. Ilyenkor a pasik tényleg reálisabban látják a helyzetet.

2. Nem tette még túl magát az első baba elvesztésén.

3. tényleg nem úgy képzeli a jövőt ahogyan te, bár ennek szerintem kicsi a valószínűsége.

Az is fontos lenne, hogy nagyon komolyan tiltakozik e ellene, vagy csak ímmel ámmal inkább kifogást keresve.Te végül is még nem vagy elkésve, de azért vegyétek számba a lehetőségeket, hátha sikerül meggyőzni, végül is egy éve már elérkezettnek látta az időt ő is.

2009. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak a legkisebb az esélye, hogy másképp képzeli a jövőt. A gyerek ideális esetben 2 ember közös döntése. Szerintem eljön majd az idő, amikor ő is akarja.
2009. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, hogy csökken a korral a teherbeesés valószínűsége, és avasd be őt is. Hogy figyelembe tudja venni a tervezésnél. Nehogy kifussatok az időből. Aztán várj türelmesen, de tudjon róla, hogy te akár máris!
2009. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Nem nagyon tiltakozik,nem is keres kifogásokat,csak észérvekkel közli hogy még nem alkalmas az idő.Amúgy egy éve nem tervezett volt,de vállaltuk volna örömmel,és semmi nem változott a körülményeinkben azóta.

Akkor marad a türelemmel való várakozás :(

Csak mindig attól félek,nehogy következő alkalommal is úgy legyen vége,ez a legrosszabb ez a félelem.

2009. ápr. 8. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem . Nincs elég információja. Lásd el infoval az életkor éa a terhesség összefüggéséről. És számoljátok ki hány évesek akartok lenni, mire a legkisebb is kijárja az egyetemet. Az az érzésem, ő csak az egyik oldalt látja át észérvekkel, mert a gyerekről terhességről nem tud eleget.
2009. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

És be kell számítani, hogy ha eldöntitek, hogy jöjjön, lehet hogy két három évet ís várni kell hogy teherbe ess. Lehet hogy ő azt hiszi, hogy ha eldöntitek, utána kilenc hónap múlva keresztelő.

Talán megbeszélhetnétek, hogy hanyagoljátok a fogamzásgátlást, viszont egyelőre elkerülitek a termékeny napokat. aztán adtok egy esélyt a sorsnak is.

Ez olyan lágy közeledés lenne.

Mi már két éve nem alaklmazunk semmit, szeretnénk gyereket, csak a párom általában pont azon a 3 napon van vidéken. Vagy itthon volt de átaludtuk a PÉ-t vagy épp összevesztünk. :) 20 hónapja, és nem vagyok terhes :)

2009. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az első terhesség is úgy sikerült hogy kerültük a termékeny napokat,csak kiderült hogy nem tudtam pontosan mikor is vannak azok a napok.:)Amúgy most sem védekezünk,csak 60-nál kiszállunk módszerrel.Attól is félek hogy ez már annyira berögződik neki,hogy le sem tud szokni róla.

Ezt próbálom én is magyarázni neki,hogy mi van ha sokáig nem sikerül?De azt mondja rossz hozzáállás.

Tényleg köszi lányok a válaszokat!

2009. ápr. 8. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Regisztrálj a ciklus.hu-n! Olvasd el Természetes fogamzásszabályozás. Szerző: Bippan Norberg Szil Péter; Kiadó: Planétás Kiadó; c könyvet, s pontosan megtudod mondani mikor vagy fogamzóképes. 24 napból 18-ban teljesen fölöslegesen "száll ki"

Én már a spirált és tablettát is megbántam, felesleges volt.

van mikroszkóp is a termékeny váladék vizsgálatához, kismamamklubban a neten kiokosodhatsz.

2009. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Pedig nem rossz hozzáálllás.Erre is gondolni kell. Mert több mint valószínű hogy 1-2-3 évet várni kell.
2009. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered, neked kell tudnod, hogyan tervezi a jövőt.
2009. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!