Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pasiknak miért nem fontos a...

A pasiknak miért nem fontos a házasság? Miért van az h. gyereket akarnak esetleg idő múltával de házasságot nem mert abban nincs semmi, úgy gondolják csak 1 papír és ennyi? Nem lehet ezen a gondolatán az illetőnek sehogy sem változtatni, jól mondom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nem mondod jól, ha tényleg szeretik egymást, akkor egy fecni nélkül is menni fog... ha meg nem, akkor nem fogja az egyben tartani őket. ellenben a megcsinálása és az érvénytelenítése egy csomó felesleges macera...
2010. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis ha vki szeret vkit nagyon akk. fontos mindkettejük számára a házasság,igaz? Ellenben ha úgy gondolja a srác h. az csak 1 papír és tegyük fel nem ez a legfőbb gondja h. csak egy papír hanem mondjuk a sok kiadás meg egyéb dolgok,és ezt nem mondja meg egyáltalán,az jelentheti azt h. a srác a lányt nem szereti igazán? De mivan akk. ha a szülei a srácnak teletömik a fejét h. a házasság hülyeség mert utána jön a válás blablabla és a lány ugye ezt hallja mert előtte mondja a srácnak a szülei és a lány ugye rákérdez a srácnál h. miért hagyja h. teletömjék a fejét? Mire ő azt válaszolja h. nem tömik tele,ő alapból így gondolja. Az már régen rossz sztem ha vkit befolyásolnak. Pláne a szülei. :/
2010. aug. 30. 17:19
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiúk azért menekülnek a házasság elől, mert az kötöttséget jelent. Nem csak egy papír, hidd el.
2010. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem értem. Mármint... Miért olyan nagy probléma a kötöttség? Attól h. vki kötődik a másikhoz ugyanúgy megjár neki a szabadság mint akk. mikor még szó nem volt házasságról. És ezt ált. meg is kapják a srácok. Ha mondjuk már van gyerekük az nem jelent kötöttséget? Az ugyanúgy kötöttség vagy nem? Fura a pasik gondolkodása:D Nehéz megérteni őket,akárcsak minket,nőket:P
2010. aug. 30. 22:22
 5/10 anonim válasza:
Nincs itt az ideje a sràcnak - mèg gyerekes. Lehet hogy az is marad - akkor jobb ha magànak marad. A lànyok (màr amelyik) jobben èrzik a testükben az anyasàgot. Ezèrt mennek lànyok idösebb fèrfiakhoz, akik màr megèrtek a felelössègre, gyerekvàllalàsra.
2010. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De más miatt megszoktak futamodni vagy csak ez miatt?
2010. szept. 1. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Furcsa dolgok ezek. Manapság már sajnos nem divat a házasság, és sokak számára ez nem több, mint egy papír. De ez hülyeség. Tény és való, hogy a házasság kötöttség, a válás meg macera. De! Én konzervatív vagyok ilyen szempontból. Én igenis férjhez szeretnék majd menni, mert én nem fogok a pasimnak gyereket szülni, csakis a férjemnek.

Az emberek manapság szerintem nem szeretnek felelősséget vállalni a másikért, és ha problémák vannak egy kapcsolatban, könnyen továbblépnek, ahelyett, hogy megoldanák a problémáikat. Azt hiszik, mással jobb lesz. Pedig nagyon sokszor nem. A lényeg, hogy a mai világ arról szól,hogy "én, én, én", nekem mindenből a legjobb jár, mert "megérdemlem". Ha valami elromlik, nem megjavítani kell, hanem "újat venni". És ez a kapcsolatokra is igaz. Szerintem ez a jelenség nagyon szomorú. Nem akarok ilyen lenni, és mindent meg is teszek majd, hogy kiküszöbölhessem.

2010. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: és ha nem házasodok, könnyebb továbblépni, ezt ugyebár nem is kell mondanom.
2010. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pontosan,nagyon jól mondod,mert valah. én is így gondolom. Én sem szülnék a pasimnak gyereket max a férjemnek. Az ugyanúgy kötöttség ha már van gyerek de nincs házassági papír stb.
2010. szept. 1. 22:10
 10/10 anonim válasza:
Mert ,ha belegondolsz ez Szép élmény meg Minden ,de egy papírtól nem lessz erøsebb a kapcsolat.... De viszont egy élménnyel többek lesztek ehez viszont nem kell hazassag...
2015. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!