Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után gyűlölködő...

Szakítás után gyűlölködő sms-re válaszolnál?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy pár napja szakítottunk a barátommal, és én több nap után írtam neki egy olyan sms-t hogy azok után ahogy bánt velem, meggyűlöltem, és hogy el sem tudja képzelni mennyire utálom már. Nem válaszolt. Biztos rosszul esett neki, hiszen nekem is rosszul esett volna ha ilyet ír. Nem is vártam hogy válaszoljon rá, biztos nem is fog.

Mind a ketten ludasak vagyunk a szakításban. De ő sokkal jobban, remélem egyszer észreveszi magát.

Szerintetek mit gondolhat, hogy ilyet írtam neki? Mi járhat a fejében? Vajon elgondolkozik majd?


2011. aug. 3. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem válaszolnék.

És mit gondolnék, ha ilyet kapnék az extől? Megerősítene abban, h egy hülye p*cs :)


25/N

2011. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Több oka lehet annak, hogy nem ír Neked. Az is lehet, hogy szeret még legbelül, csak nem meri bevallani saját magának. Biztos nem esett neki jól az a bizonyos sms, de így talán elgondolkodik.
2011. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha valakivel valamit befejezek, kidobok/törlök minden rá emlékeztetőt, mert sokszor én is ki tudnám osztani a másik felet alaposan, de minek...attól nem változik semmi. Téged is miért érdekel, h elgondolkodik-e rajta? Talán változtat valamin?
2011. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bix ***** válasza:
100%
te tudsz gondolatot olvasni? misem.én tuti röhögnék egy jót, törölnélek mindenhonnan aztán irkálj amit akarsz. megtörtént már párszor. volt hogy rámverték hogy én vagyok a hibás. a helyzet az viszont hogy ezzel vitatkoztam volna. de fölöslegesen nem tépem a számat. én soha nem küldtem volna ilyet, de minden ember más. ha neked jólesett akkor egészségedre. ha azt hiszed hogy ettől majd elgondolkozik és ez is jó akkor szintén. egyébként nem hiszem hogy osztana vagy szorozna
2011. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

röhögve kitörölte... (legalábbis az én ex-em ezt csinálta - később bevallotta, vagy megmutatta az új barátnőjének, hogy milyen milyen is vagy...)


Hogy mit kellett volna csinálni? Csendben maradni, nem küldözgetni sms-ket e-maileket...hidd el az jobban fáj...sőt! Elárulom neked hogy ha még tetézni akarnád, és ha ő küld e-mailt, sms-t és ha nem válaszolsz rá az még jobban fáj az illetőnek... egyszóval most te vagy a másik oldalon... szívás... tudod: hallgatni arany

2011. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Tuti az lenne az első gondolatom, hogy ez a liba még mindig nekem veri a tamtamot, nyílván szerencsétlennek nehezebb feldolgozni, hehe én vagyok nyeregben! Pont ezért vissza sem válaszolnék, hadd eméssze a penész! Amúgy meg jól is gondolja, mert még itt is ezzel foglalkozol, szóval szerintem a büszkeséged most a sárga föld alatt lehet, és sík ideg vagy! Hidd el, Ő csak röhög ezen!
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Nem fog tetszeni a válasz. :(


A helyzet, hogy én ezt egy szánalmas vergődésnek könyvelném el, ami megerősítene abban, hogy jobb nekünk külön.


Az ha nem keresed a másikat sokkal jobban elgondolkoztatná, akkor foglalkoztatná, hogy tényleg nem érdekled, vagy mi van... így könnyedén elkönyveli, hogy igen, mégiscsak mély nyomot hagyott benned... gonoszul hangzik, de tény, hogy ez a többségnek azért valahol - ha nem is jól esik, de - egy amolyan "én nyertem, ő szenved jobban" érzés.

2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem teljesen felesleges volt megírnod azt az sms-t. Nem bántani akarlak, de magadat alacsonyítottad le vele.

Ha nem reagált rá semmit, akkor örülj. Ha menthetetlen a kapcsolatotok, akkor inkább csendben heverjétek ki egymást, minthogy mocskolódjatok. Az méltatlan.

2011. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:

én se méltatnám válaszra. hülyeség volt írnod.


29/N

2011. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én vettem egy másik SIM-kártyát emiatt
2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!