Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat a gonosz anyós,...

Megváltozhat a gonosz anyós, ha gyűlölködő természete van, de unokát szül neki a gyűlölt menye? 6 hetem van szülésig, de még nem is tud a baba érkezéséről. A fiát is elveszítette a sok gonoszsága miatt. Lehet vajon nagymama belőle? Félünk tőle.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A nagyanyám nem változott meg.
2009. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de általában a baba érkezésével minden csak rosszabbá válik. Az ilyen gonosz emberrel jobb megszakítani a kapcsolatot. Adjatok neki még egy esélyt és ha úgy látjátok, hogy a picihez nem úgy áll, ahogy illene, akkor ne engedjétek be. Gratulálok a babádhoz!
2009. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsó hozzászólóhoz. Egy de tényleg csak egy utolsó esélyt szabad neki adni.Akkor minden kiderül róla. Bár szerintem, ne sok reményt fűzetek hozzá.Megváltozni ebben a korban? Lehetetlen jó irányban!A gyerek nevelésébe is bele fog szólni, te semmit nem fogsz jól csinálni stb...

A vége úgyis megint vita lesz, neked meg elapad a tejed a sok idegeskedéstől, a pároddal nekiálltok veszekedni, szóval semmi jó nem fog belőle kisülni. Kívánom még időben sikerüljön jól döntenetek! Gratulálok, sok boldogságot, egészséget és örömet a picurhoz!

2009. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Több szerencsét neked!!!Nekem is hat hetem van hátra,engem is gyűlöl az anyós egyszer láttam életemben! Viszont a párom az anyját választotta és elhagyott! Télleg tiszta szívből kivánom hogy szerencsésebben alakuljanak a dolgaid!Ha a párod kiáll melletted hátha rendeződik a kapcsolat ha a baba megszületik,hátha megenyhül...Hány éves az anyóspajtás?:)
2009. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
van megoldás hogy az anyós KEZES LEGYEN A recept a következő!!!az én anyóssom is nyafogott de rá jöttem hogy hiányzik neki valami mert özvegy volt..ki terveltem azt ha az asszony megy dolgozni én meg meg környékezem a mamit. és be jött elkeztdtem taperolni,stb,stb, és meg zsaroltam hogy elhagyom a lányát.de akkor már benne turkáltam és be indult a pina...egy gyors tusolás eggyütt és leszopott a zuhany alatt és utánba irány a dikó. és keféltem vele egy hatalmasat és ki is békültünk és a szex mai napig is megy közöttünk.való igaz hogy a lányát is kefélni kell de az öreg pina hetente kétszer bele fér.a 69-es pózt imádja a legjobban szopás nyalás minden bele fér...
2009. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó írónak, mert embernek nem igen nevezném:Rossz helyen kezdtél el írni!!!!

Meglátszik nem nő vagy!!

2009. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is,ne anyósnak akarj unokát szülni,hanem magadnak és a férjednek gyereket azért,mert ti vágytatok rá.

Ha ennyire rossz a kapcsolat vele,akkor kár is reménykedni bármiben.Persze lehet egy esélyt adni,de sajnos nem szokott semmi jól kisülni belőle.Ahogy előttem is írták már,biztosan nem tudnál tudnátok semmit jól csinálni,hogy az neki is tessen.Kár lenne miatta idegeskedni.Neked meg főleg.A családi konfliktusokat oldja meg mindenki a maga családjában,szerintem bízd a férjedre,hogy Ő mit akar,Te ne erőltess semmit.Biztos nem, véletlenül vannak ilyen kapcsolatban.Egy olyan családban,ahol szeretet megértés van egymás iránt ez nem fordulhatna elő.Ha meg tudod is,hogy gonosz,örülj ha nincs semmilyen kapcsolatotok vele.csak bonyolítaná nehezítené az életeteket.Nem beszélve arról,hogy nagyon sok házasság ment már tönkre gonosz áskálódó anyós miatt.Koncentráljatok most egymásra,és legyetek nagyon boldogok a babátokkal.

2009. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
küldjed el hozzám tanfolyamra lelesz vetkóztetve egy dugás és korbács utána mint irta az előttem iró kezes lesz
2009. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is,ne anyósnak akarj unokát szülni,hanem magadnak és a férjednek gyereket azért,mert ti vágytatok rá.

Ha ennyire rossz a kapcsolat vele,akkor kár is reménykedni bármiben.Persze lehet egy esélyt adni,de sajnos nem szokott semmi jól kisülni belőle.Ahogy előttem is írták már,biztosan nem tudnál tudnátok semmit jól csinálni,hogy az neki is tessen.Kár lenne miatta idegeskedni.Neked meg főleg.A családi konfliktusokat oldja meg mindenki a maga családjában,szerintem bízd a férjedre,hogy Ő mit akar,Te ne erőltess semmit.Biztos nem, véletlenül vannak ilyen kapcsolatban.Egy olyan családban,ahol szeretet megértés van egymás iránt ez nem fordulhatna elő.Ha meg tudod is,hogy gonosz,örülj ha nincs semmilyen kapcsolatotok vele.csak bonyolítaná nehezítené az életeteket.Nem beszélve arról,hogy nagyon sok házasság ment már tönkre gonosz áskálódó anyós miatt.Koncentráljatok most egymásra,és legyetek nagyon boldogok a babátokkal.

2009. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
valóban nem nő vagyok mert mint irtam ez kell tenni egy anyóssal ha nyugtalan és forr a vére. az enyém nem kapta meg ami ki járt volna neki mivel az apóssom mindig a poharakat részesitette előnyben de én meg adtam neki és meg is nyugodott..
2009. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!