Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm anyja...

A legjobb barátnőm anyja utál. Lehet ilyenkor valami megoldás?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk jóban, egyre rosszabb a helyzet. Az anyja azóta nem kedvel amióta először találkozott velem. Megpróbálja ellenem fordítani, megtiltani, hogy találkozzunk, szerinte rossz hatással vagyok rá (ami természetesen nem igaz), folyamatosan áskálódik.
2011. aug. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát...

Akkor ne kerüljetek a szeme elé

2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náluk majdnem ugyan ez a helyzet, csak minket nem az anyja utál, hanem az anyjának a testvére. Az akar rosszat nekünk, nem tudom miért. De nem hagyjuk:D Te se figyelj rá, majd megbékél:D Bár engem csak fél éve ismer az anyja és már jónak tünt, amíg be nem kavart megint, de nem érdekel minket:D
2011. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kérdezd meg tőle, mi a baja, meg hogy van-e valamilyen módszer a probléma megoldására. Esetleg hívd meg őket egy vacsorára az otthonodba, hátha változik a véleménye. Ha már kritikus a helyzet, próbálj meg ironizálni (éles megjegyzések), hátha észhez kap az anyuka..
2011. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!