Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentenéd a rokonodat a...

Feljelentenéd a rokonodat a rendőrségen, ha megtudnál róla valamit?

Figyelt kérdés
erkölcsi alapon?
2011. aug. 5. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy mi az. ha embert ölt volna, akkor lehet, ill. hogy milyen viszonyban vagyok vele. mindkettő ellen és mellett is szólnak érvek. ha jóban vagyok vele, lehet, hogy azért nem, de ha nem is tartjuk a kapcsolatot, akkor meg azért nem. ha fenyeget, akkor azért nem, ha nem fenyeget, azért, hogy ne is keveredjek bele. Illetve önvédelem, vagy szándékosság. Ha kisebb bűncselekmény lenne, akkor valószínűleg nem, de ha nagyobb, akkor meg talán azért, hogy nehogy cinkosnak higyjenek. Ezt szerintem az adott szituáció határozza meg. Pro és kontra.
2011. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha megtudnék róla valamit? Hát nem mindegy, hogy mit. Ha megölte volna az én anyámat, akkor nem kérdés. Feljelentenék bárkit. De ha pld. konzervet lopott a boltban? Ezért nem.
2011. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Haverokkal eljár rendszeresen kamaszbalhékat csinálni.

Nem lopás, nem emberölés.

2011. aug. 5. 14:50
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha olyat csinál ami büntetendő jogilag akkor igen. Nem érdekel, hogy kicsodám.
2011. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én ezért fel.Akár komolyabb kárt is okozhatnak,aztán lehet csengetni.
2011. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel kárt okoz másoknak, vagy megfélelmlít másokat, akkor igen! Én nem szeretnék egy kamaszbalhé áldozata lenni, hogy őszinte legyek. Kegyetlenek és bunkók tudnak lenni. Épp a minap láttam a villamosmegállóban, hogy vagy 5-6 kamasz egy kövér nőt letámadott, ordenáré stílusban (hogy miért kövér...stb.) Sajnos nem vagyok férfi, de ha az lettem volna, lehet hogy pofán kapom a leghangosabbat! :((
2011. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, sokszor van károkozás, csengetés..

A hangsúly itt a saját rokonod, esetleg véred bemószerolásán van.

2011. aug. 5. 14:53
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha személyesen NEKEM okozott kárt (tehát nem megölte valakimet, vagy mittudomén, hanem konkrétan mondjuk tőlem lopott) akkor igen, amúgy meg nem az én bajom.
2011. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Akkor is.Nem érdekelne ki,ha nem tud viselkedni.
2011. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha a saját vérem lenne, elkapnám a grabancát, és tőlem kapna.
2011. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!