Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirendelt ügyvéd fiiatalkoruak...

Kirendelt ügyvéd fiiatalkoruaknál, tényleg a fiatalt védi? Tehát megbizható ö is, elmondhat neki bármit, és kérheti h ne mondja el a rendörségen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ügyvédi titoktartás ugyanúgy vonatkozik rá is. Az hogy mindent megtesz-e az ügyfele érdekében azt nem tudom. A saját presztizse végett gondolom minden pert meg akarnak nyerni az ügyvédek, de ha megkapják a tiszteletdíjukat akkor biztos hogy lelkiismeretesebbek.
2010. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kirendelt ügyvédet nem is érdekli!

Csak azért megy mert hivatalból kötelessége.

Semmire nem fogsz vele menni.

Hidd el, nem véd az sem fiatalt, sem időst.

2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem megnyugtato ( második )
2010. júl. 19. 17:51
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha kap pénzt is ? Vagy kirendelt nem fogadja el ?
2010. júl. 19. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A kirendelt védők alig kapnak vmit, egyébként az az igazi titok, amit nem mondasz el senkinek. Ne ess tulzásokba.

Minél többet tud az ügyvéd, annál nehezebben véd meg, ő is csak ember és van saját véleménye.

2010. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De elvileg az ügyvéd az " ember " érdekeit védi vagy nem ? És ha muszály mondani valamit neki mert csak ugy lehet kilábalni az ügyböl ( amit nem a fiatalkoru követett el csak épp rá akarják kenni ) de nem minden részletet kéne tudni a rendörségnek ?

Másik? Nem szabad neki elfogadni pénzt ? De ha adok neki ?

2010. júl. 19. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok A kirendelt ügyvédek cimbiben vannak a rendőrökkel.

Ismertem olyat ahol a zsaruk még le is *aszták a delikvenst, mert fogadott magának saját ügyvédet...

2010. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!