Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Édesapám megverte édesanyámat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapám megverte édesanyámat! Anyu este elment azzal az indokkal (tegnapelőtt), hogy boltba megy tegnap egész nap kerestük míg a rendőrségen nem mondták nekünk a következőt: VÉDETT HELYEN VAN ne aggodalmaskodjunk! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyaotthon!
2011. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És elképzelhető, hogy feljelentést is tett, ha a rendőrségen tudnak róla.
2011. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elment a rendőrségre, feljelentést tett és ők meg elszállásolták valahol. Gondolom azért nem mondták meg konkrétan, hogy hol van mert Anyukád megtiltotta nekik. Szerintem várjatok egy pár napot, előbb vagy utóbb úgyis jelentkezni fog.
2011. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Sok barom pasit agyon kéne verni.

Én soha nem tudnék megütni egy emberi lényt, egy gyenge asszonyt.

20/F

2011. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

és te hány éves vagy?

téged nem bánt?

2011. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most töltöttem a 18 at dehogynem apám egy állat sajnos.. elgépezi a pénzt és utánna meg küldi anyut hogy mennyen kerítse vissza valahonnan persze apám nem dolgozik anyu meg gyesen van mert van egy 10 hónapos kisöcsém hát nagyjából ennyi elég szar nagyszülőknél lakunk még mindig egy szobában hát nem egyszerű az élet de nem akartam panaszkodni mást is leterhelni az én problémáimmal azok vannak sajnos meg lesznek is.. :(
2011. jan. 21. 09:41
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Te most apuddal élsz??? Anyud képes volt téged otthonhagyni vele??? Hány éves vagy?
2011. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád akkor van a legnagyobb biztonságban, ha apádtól távol van.

Állati nagy problémád van, vagyis nagyon nagy baj lehet nálatok, ha van egy erőszakos apád és egy felelőtlen anyád. Sem neked, sem a pici öcsédnek ez nem normális környezet.

Szerintem, ha van rá mód fordulj segítségért. Anyáddal meg ha tudsz beszélj erről, mert EL KÉNE KÖLTÖZZETEK APÁDTÓL, még ha nehéz is! bár legalább a pénzetek megmaradna..

2011. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az öcsédet sem vitte el? Azért durva, ja téged otthagyott, de ha 10hós fiát....

Nem akarlak ezzel megbántani, de ha belegondolsz neki jobban szüksége van rá.

Amúgy szerintem, ha elmész a rendőrségre (itt feltételezem az öcsi vele van), elvisznek hozzá/megmondják hol keresd!

2011. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Azt mondjuk sose értettem, hogy egy 18 éves fiút hogyan tud egy tippre 40 éves alkoholista ember - ráadásul részegen - megverni. Szilánkosra törném kezét lábát ha megpróbálná.
2011. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!