Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért raknak ki a 30 fölötti...

Miért raknak ki a 30 fölötti nők saját profilkép helyett szexi nőkről képet?

Figyelt kérdés

Bizonyos közösségi oldalakon, mint hotdog, meg hasonlók.

Ez feltűnt sokfelé már nekem, mintha szégyellnék magukat, pedig még nem is idősek egyáltalán. De miért jobb szexi bikinis (vagy anélküli) csajokat kirakni? Vannak akik még a bemutatkozó profiljukat is tele teszik ilyen szexi csajos képekkel. De miért? Nekik tetszenek ezek a csajok? El nem tudom képzelni, otthon ülnek és googleban szexi csajokról lesik a képeket HETERO nők. MIÉÉÉRT? Szeretném tudni, komolyan, őszintén, valaki segítsen megfejteni:)


2011. aug. 5. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát elég elszomorító,nem merik vállalni magukat. Gondolom megelégszenek a telefonszexxel vagy ilyesmi,mert hogy találkozásig már nem jutnak el a külsejük illetve az átveréseik miatt!
2011. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáik vannak.
2011. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én szexi vagyok, úgyhogy a saját képem van kint :D
2011. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemcsak 30 felettiek csinálják ezt. Én társkeresőn láttam nem egyszer kamu képeket, de mindenféle korosztályból. 25 évesek is, 40 évesek is.


Ja és nemcsak nők, hanem férfiak is.


Amúgy én se értem mi értelme. Oké, felfigyelnek rájuk a kép miatt, de találkozáskor úgyis kiderülne a hazugság.

2011. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert ők maguk bűnrondák (vagy annak érzik magukat).
2011. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En meg inkabb tiniknel vettem eszre azt, hogy sztarok kepeit teszik ki maguk helyett. Lehet, hogy kortol fuggetlen. Egyszeruen az ilyen embereknek onertekelesi zavaraik vannak. Azt szeretnek, ha masok lennenek es az interneten gondolom, hogy ez ilyen formaban megvalosithato.
2011. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem épp a kamuképesekre gondoltam most, hanem akiknél rögtön látszik hogy ez egy aktkép ami millió helyen fent van és ők kiteszik. Ők bevallják hogy ezen nem ők vannak, tehát nem kamuznak, csak nem értem miért teszik ki ezeket a képeket. Vagyis miért pont más nők képeit teszik ki? Ha nem is akarnak magukról kirakni képet, akkor miért nem a kutyájukról, macskájukról, hörcsögükről, akármiről ami hozzájuk köthető? Mert megérteném még ezeket is, de a szexi női képeket nem értem...
2011. aug. 5. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat persze, hogy nok kepeit teszik ki, mert rajuk akarnak hasonlitani. Mi nok jobban megnezzuk a noket, mint a ferfiakat es nem azert, mert leszbik vagyunk. Egyszeruen az ilyen nonek az egy ideal. Annyi a kulonbseg, hogyha tetszik egy pasi, annak nem teszed ki a kepet, hisz nem hasonlitani akarsz ra nokent, csak tetszik, mint ferfi. Ezzel szemben a no a masik no rivalisa.
2011. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mert muszáj képet feltenni, mert különben nem állnának velük szóba

viszont ő akarja megválogatni kinek mutatja meg valódi magát

2011. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és senki nem hörcsöghöz hasonlítaná magát, meg a házi állatához...
2011. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!