Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell kimondania először...

Kinek kell kimondania először a 'szeretlek' szót?

Figyelt kérdés

Persze tudom, mondjuk ki akkor, ha úgy érezzük.

De mégis, általában kinek "illik" kimondania először?


2011. aug. 5. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy vagyok vele, hogy a pasinak kell kimondania először. :)
2011. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Annak, aki a nyitottabb fél.

A másik úgy is azt fogja mondani, jó esetben, hogy "Én is."

2011. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a pasi!
2011. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Férjem mondta ki anno először. nekem ez nehezen megy, nálunk a családban nem volt szokás, hogy csak úgy "odamondtuk" a másiknak, hogy szeretlek. Én eddig egyszer, a templomi eskü alkalmával mondtam ki. De minden nap teszek azért, hogy tudja, mennyire szeretem :)

Ja, hogy azért válaszoljak is a kérdésedre: szerintem is a férfinek "illik" előbb kimondani.

2011. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok és én mondtam ki, de éreztem, hogy ő is szeret, a válasza is az volt. Azért sok pasi nem olyan szókimondó.
2011. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
86%
Ez valamennyire egy kezdeményezés és mivel azt kérdezted, hogy kinek illik így a férfinak. De hidd el hogy ha komolyan gondolja akármennyire nem kezdeményező típus biztos ki fogja mondani, mert akkora ereje van és olyan nagy érzelmi töltettel bír ez a szó, hogy nem bírja magában tartani. Szerintem érdemes kivárni, biztos csodás és felejthetetlen lesz az a pillanat mindkettőtök számára.
2011. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ebben az esetben nincs illem.

Akkor kell mondani, amikor magától jön, és igaznak érzed, és a másik tudtára akarod adni.

Azért mondani, mert "illene már", vagy azért nem mondani, mert a másik se mondta még, az már megkérdőjelezi az őszinteséget.

2011. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Mi az hogy kinek kell kimondania? Az mondja ki először aki először érzi biztosnak hogy szereti a másikat.
2011. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen nincs,hogy valakinek ILLIK kimondani.
2011. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem illem kérdése szerintem sem. Nem is tudom, hogy nálunk ki mondta ki először. Nem ünnepeltük meg külön, tudtuk anélkül is, hogy mi van. :)
2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!