Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a nagy...

Mit szólnátok ha a nagy szerelmetek azt mondaná, hogy "Én még fiatal vagyok és élni akarok, kiakarok próbálni más lányokat is, de nagyon szeretlek és arra kérlek, hogy várj rám egy pár évet, ha ezt megteszed akkor utána örökre együtt maradunk"?

Figyelt kérdés

Valóban fiatalok voltunk mikor össze jöttünk mind ketten elsők voltunk a másiknak, 20 évesek korunkra romlott meg a kapcsolat a csajozás miatt és az élni akarás miatt. Mikor a fiú elhagyott rögtön jött a következő csaj de akkor is engem állandóan keresett, az elején még jól is eset hisz nagyon szerettem. De kb. fél év múlva beleuntam ebbe, hogy csak második vagyok és ekkor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt, hagyja ott a lányt és jöjjünk újra össze, ő ekkor mondta ezt a bizonyos "-"dolgot. Ekkor láttam be, hogy hiába teperek én itt akkor sem lesz újra kezdés.


Valaki volt már ilyen helyzetben? Tönkre mehet egy kapcsolat azért, mert még az egyik fél úgy érzi, hogy ő kiakar próbálni mást is?


2011. júl. 15. 09:15
1 2
 1/13 ava87 ***** válasza:
100%
Ha így érzi, hadd menjen, de hogy én ilyen indok miatt nem várnék senkire, az tuti.
2011. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
93%
Ez a fickó felejtős, nem férfi hanem idétlen hülyegyerek. Egy percig se várj rá.
2011. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

eztudod mit jelent?

ha épp nem jön össze neki senki,akkor megkeres,ne legyél tartalék,az olyan megalázó

2011. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

jaj nem én nem vártam akkor mikor ezt mondta, hát elkönyveltem magamban, hogy itt már nem lesz semmi.

Csak most nem rég megint össze futottam vele és eszembe jutott ez a mondata. Évekkel ez előtt történt, de mivel a baráti társaságunk egy, ők szokták mondani, hogy rám terelődött a téma és mit mondott,meg hogy a barátnői sorra úgy néznek ki és viselkednek mint én.

De ő engem már nem érdekel mint férfi, mert nekem már van egy csodálatos családom.


Csak kíváncsi vagyok, hogy mással is fordult már elő ilyen.

2011. júl. 15. 09:28
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

tudom, hogy nehéz dolog, mivel szereted, de ne várj rá... nem éri meg. élj inkább Te is és kitudja, közben biztos meg is találod azt, akivel már érdemes tervezni.


27/L

2011. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
én csak addig várnék, amíg nem jön helyette másik. nehogy már elvárja, hogy amíg ő bulizik, élvezi az életet, te otthon ülj??? aztán lehet, hogy megtalálnád az igazit, vagy ameddig te vársz rá, beleszeret másba, te meg hoppon maradsz...
2011. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy továbbléptél, biztos, hogy nehéz volt, de hülye lettél volna, ha vársz rá.
2011. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha TÉNYLEG nem érdekelne, akkor nem azzal töltenéd az időt, hogy ezen gondolkozz, és a neten is erről kérdezzél.

Az emberek 99%-a nem fogadja el, hogy várnia kellene valakire, aki előbb még másokat akar "kipróbálni".

2011. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ne viccelj már ő már nem érdekel engem mint férfi, csak nem rég találkoztam vele és eszembe jutott amit mondott, de ha jelenleg nem lenne családom akkor sem jönnék vele össze újra, teljesen más elképzeléseink az életről, ő még otthon lakik és csak a bulinak él és soha nem fog elköltözni otthonról ezt mindig is mondta. Én pedig saját házat akartam és a magam ura lenni, ami így is lett.
2011. júl. 15. 10:06
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Apróbetűst és a kommenteket nem olvastam.


Tudod az ilyen NEM szeret. Ha szeretne nem mondaná ezt.


Egyértelmű, hogy akkor menjen isten hírével de én ugyan a továbbiakban nem várnék rá, sőt ha vissza akarna jönni bármennyire is fájna a szívem nem fogadnám be. Mert ha egyszer ekkora nagy szabadságvágy tört rá akkor máskor is elkaphatja a gépszíj! Lehet már gyerek lenne stb mikor kiderülne, hogy mehetnékje van...más nőket kipróbálni.


Gerinctelen féreg az ilyen!

2011. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!