Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 26...

Szerintetek ciki ha egy 26 éves férfinak csak egy nő volt az életében; egy olyan nő akivel csak egyszer szexelt és utána nem is látták egymást?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyen férfiről? Mi a véleményetek?
2011. aug. 6. 03:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a szexkapcsolatainak száma adja meg egy ember értékét. Ha szűz lenne 26 éves korában, akkor mi lenne? Semmi.

Ha az az egy nő prosti volt, az ciki.

2011. aug. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Egyébként is senkinek semmi köze a szexuális életéhez.
2011. aug. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

valami gond tuti van a fiatalemberrel, ha 26 éves korára nem volt normális párkapcsolata.

itt már nem lehet arról beszélni, h sors így hozta, blabla.

itt már rajta is múlik...

2011. aug. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy.Nem itt kezdődnek a problémák.Csak egészség legyen.
2011. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, h neked ciki-e a dolog??? Mert ha neked nem, onnantól fogva kit érdekel más véleménye?! ;) Egy úriember amúgy sem henceg a "hódításaival".


29/F

2011. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, és inkább vele kezdenék kapcsolatot, mint egy olyannal, aki 30 nőt döntött meg.
2011. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez nagyon gáz! Tipikus példája annak, mikor a faszi várja, hogy a Nők kezdeményezzenek nála, várja a sültgalambot! Sosem tetszett ez a férfi jellem, úgyhogy én inkább azok táborát erősítem, akik több mint 30 nővel bújtak ágyba! (Már ha az aranyközéputat leszámítjuk)
2011. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Előző vagyok!

Nem minden nő szereti, ha a pasi rámenős!

Nekem kifejezetten bejönnek a kicsit bátortalan pasik :)

Ők a gyengéim!


A 30 nőre visszatérve: nőként azért választanám őt, mert inkább legyen a harmadik, mint a 31-dik, akinek még a nevére sem emlékszik.

2011. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Engem jobban feszélyezne az, ha az az egy nő egy több éves kapcsolat lett volna... Mert hogy akkor "vetélytársként" jelenne meg, így viszont, hogy többé nem látták egymást... OK, ez meg annyiból másabb, hogy így annak a nőnek bármilyen tulajdonságokat elképzelhetett, túlidealizálhatta.

Amúgy nem ciki, és úgysem ezzel kezded az ismerkedést. :)

2011. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez nem elég információ, hogy véleményt formáljak róla. Egy ember nem csak ennyiből áll.:) Valószínűleg félénk lehet. De amúgy nekem is inkább ez, minthogy 10. legyek a sorban.
2011. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!