Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha sziával köszönök egy...

Ciki ha sziával köszönök egy 55 év körüli férfinak?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok. Kb 10 éves korom óta ismerem, de eddig mindig "Csókolommal" köszöntem. Már eleinte is mondta egyszer, hogy tegezzem, de 10 évesen nem tudtam egy apumnál is idősebb embert tegezni. Erre most egy pár hete megint csókolommal köszöntem, és mondta, hogy hanyagoljam azt hogy "csókolom". Jó, tudom, hogy már öreg vagyok ehhez, és hogy egy felnőtt nő vagyok, nem illendő csókolommal köszönni, de szerintem azoknál akiket már kisgyerek korom óta ismerek belefér.


De akkor hogyan köszönjek neki? :D

Szia? Nekem az nem megy...


2010. ápr. 17. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

ha már megengedte, mondd neki, hogy szia :)

lehet, hogy így fiatalosabbnak érzi magát, de ha mindig csókolomot mondasz neki, meg fog sértődni (:

2010. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
köszönj úgy hogy hello.. én is úgy köszönök egy kb 40-45 éves szomszédomnak..
2010. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ja és más, ha fiatalos, sportos, mintha úgy nézne ki, mint aki egy nagyvállalat igazgatója
2010. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát, ő egy nagyvállalat egyik főfejese :D

Jó, nem a főfőnök, de valami igazgató. (ha végeztem a suliban, akkor hozzá akarok majd menni dolgozni, ha egyáltalán felvesznek oda)


De amúgy látszik rajta, hogy már annyi idős + 35 év körüli gyerekei vannak.

Mondjuk az is igaz, hogy őt mindenki tegezi itt az utcában, nála ez a szokás. Hát, kénytelen leszek megszokni.


Köszi a válaszokat! :)

2010. ápr. 17. 19:50
 5/26 anonim ***** válasza:

SZerintem illetlen.

Jónapot kívánok!!

2010. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
én főnököm 60 év körüli de mindig vígan mosolyogva intek sziát mikor látom. 18L :)
2010. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy "szia xy bácsi"
2010. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én ilyen idős embereknek "jónapot'-ot köszönök inkább
2010. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

mond hogy szia, vagy a szia xy bácsi is jó.

Szerintem 15 év felett egy nő se köszönjön csókolommal senkinek se.

Vagy ő mondja neked, hogy csókolom és te azt hogy jó napot, vagy mindketten sziá-t.

nekem pl apukám is rászoktatta a sziára az összes barátnőmet tini koromban, akiket meg nem ismert azokat magázta.

28/L

2010. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

énis mindig csókolommal köszönök, még a 40 éves férfitanáraimnak is:D egszerűen nem áll a számra hogy jónapot kívánok.

ha barátságos a viszony akkor szerintem szia, ha nem akkor hello, vagy jónapot így rövidítve szerintem-

2010. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!