Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az anyósomat,...

Miért zavarja az anyósomat, ha meglátogatom az apósom?

Figyelt kérdés

A férjem szülei elváltak, apósom kezdeményezésére, közel 20 éve. Már majdnem egy éve voltunk együtt a férjemmel, amikor megismertem az apósom. Anyósom leírásából egy mogorva emberre számítottam, aki nem szereti a fiát, és semmi sem érdekli. Ha a férjem kérdeztem, ő se nagyon beszélt az apjáról. Végül eljutottunk hozzá, és onnantól ahányszor elmentünk anyóshoz, mentünk apóshoz is. Nekem ő a párom apja, az hogy anyós és após között mi történt, nem tartozik rám, de az illendőség azt kívánta, őt is látogassam meg. Az első pár találkozó elég fura volt, aztán egyre jobban megkedveltem. Végül férjemmel egyre szívesebben mentünk hozzá, és a két pasi egymásra talált. Aztán pár hónap múlva após, mikor rákérdeztem, mégis miért nem volt kíváncsi a fiára, megmutatott egy csomó bírósági végzést, hogy anyós eltiltotta tőle a fiát. De mivel a férjem most már nagykorú, nyugodtan mehetünk hozzá. És megyünk is. Az apósom mostani felesége egy nagyon aranyos nő, szívesen töltöm vele együtt az időmet. Ha anyóshoz megyünk, a téma az, hogy hogyan süssem meg a férjemnek a tojást, vagy hogyan kenjem meg a kenyerét, annak ellenére, hogy férjem már vagy 15 éve magának süti a tojást, és keni a kenyeret. Folyton panaszkodik, hogy egyedül van, nincsenek barátnői, de ha csaljuk, folyton jajgat. Pl a mozi túl hangos, a színház drága, a torna unalmas, egyébként is lemarad a sorozatáról. Apósom felesége meg olyan, mint én, szeret mindenfele járkálni, szereti a színházat, szeret beszélgetni, akár csak apósom.

Akkor most miért bántja az anyósom, hogy az apósommal, és a feleségével megyünk néha szórakozni, ha csaljuk őt is, de ő mindig visszamondja? Miért okoz neki fájdalmat, hogy a fia meglátogatja az apját?


2011. aug. 6. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Önzőségből. Ezt ő se tudja megmagyarázni, és senki más se. Ne törődj vele, legyél boldog a férjeddel, és a rokonaitokkal :)
2011. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyarazat nalatok az, hogy a ferfi, aposod hagyta el es o ezt a mai napig nem tudta megbocsatani neki a masik meg az, hogy lehet, hogy regen nem olyan volt aposod, mint manapsag. Nem tudhatod, hogy akkor milyen ember volt. Azert ok nelkul nem szoktak valakitol tavoltartast kerni. Valoszinuleg megvaltozott aposod, de anyosod ezt nem tudja, hisz mar 20 eve nem talalkozik vele. Valoszinuleg valami nagyon rossz dolog tortent a multban es amiatt nem akarja, hogy latogassatok egymast. Persze ez onzo es beszukult dolog, de valoszinuleg volt ott valami a multban.
2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ő kapcsolatukról csak annyit tudok, hogy az anyósom anyja akarta a házasságulat irányítani, folyton az volt, amit a mama mondott - anyósomnál még most is ez van -, és apósom megunta.

Apósom elmondása szerint egy nyaralás miatt vesztek össze, amire el akartak menni, ki is fizették, de a mama nem adta rá az áldását, és emiatt otthon maradtak.

Mellesleg ezt az anyósom tagadta, de aztán véletlenül elszólta magát, hogy tényleg így volt.

2011. aug. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!