Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az internete...

Mi a véleményetek az interneten lévő társkereső oldalakon való ismerkedésről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejött. Egyik nap regisztráltam, másik nap megismertem a pasast, aki a férjem lett. De állítólag ez egy sikertörténet, másnál nem így van.
2011. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

óvatosnak kell lenni,de összességében jó dolognak tartom ,nyilván jön majd sok olyan válasz,hogy mennyi a tapló arctalan büdös bunkó,de sztem aki keres az talál.

Nekem összességében jó tapasztalataim voltak, jól kell hozzáállni,a megfelelő helyzetre kell megfelelő módon reagálni.

Olyan emberekkel ismerkedhetünk meg akikkel egyébként nem biztos,hogy a mindennapokban is találkoznánk.

2011. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen egy jó dolognak tartom, mert olyan emberek is tudnak ismerkedni, akiknek problémájuk van ezzel, vagy szimplán nincs idejük el menni szórakozni, és ismerkedni!Az már inkább undorít, hogy ezeknek az oldalaknak a 90%-a fizetős, és valaki ebből él meg, hogy másnak árulja a "szerelmet".

Egyébként meg vannak beteg emberek is, így én nem szeretem ezeket az oldalakat, mert ki tudja kibe, vagy mibe akad az ember...

2011. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el netezni, amikor még csak a rendszergazdák és a nagyon közvetlen egyetemisták (akik tűzön-vizen átverekedték magukat egy netkapcsolatért, mert nemigen volt akkor még:)) neteztek. Akkor akivel csak szoba alltam, mind kozeli baratom lett, szerelem is lett belole. Ma már nincs ilyen modon "megszűrve" a netezőközösség, most mar alig talalok olyan embert, akivel erdemes szoba allni... Tarskereso... borzasztoan híg népség... 200-ból 199 csak ugy fenn van, nem is akar ismerkedni... (mikozben anno meg a nem is partalalasi cellal netezo kozonsegbol több szerelem is lett...)
2011. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom az sem másabb mint más ismerkedési forma. aki tudja hol keresgéljen és egy kicsit is emberismerő illetve körültekintő az nem fog nagyon mellé nyúlni. mert pl ha az ember elmegy egy discoba/klubba és ott szóbaelegyedik mondjuk 10 férfivel/nővel abból a tízből is valószínűleg csak egy lesz érdemes kapcsolatra vagy talán annyi sem. én összesen 4 pasival ismerkedtem meg a neten, közülük egyik már 10 éve a barátom(csak mint barát és annak is indult) másodikkal nem jöttek össze a dolgok, élőben mégsem vonzódtam hozzá, harmadikkal fél évig jártam, a negyedik pedig már 2 és fél éve a párom, együtt is élünk, most lesz esküvő. szóval ha nem vagy naív és jó emberismerő vagy akkor nem hinném hogy rosszabb mint máshol ismerkedni.persze ismerek olyan nőt akit minden netes férfi "átver" senki nem olyan mint amilyennek mondja magát nála, stb stb, de hozzáteszem hogy más helyen megismert pasikkal is mind befuccsolt azok is mind átverték, illetve nem működött a kapcsoltat. szóval ilyenkor nem a netben van a hiba hanem magában a személyben.
2011. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22 09: Egy ismerős lánya (nem tini, elvált, egy gyermeket nevelő 30-as asszony) társkeresőn ismert meg egy úriembert. Özvegynek mondta magát, kedves volt, jóképű, udvarias, jártak színházba, kirándulni, negyedik randin összejöttek egy panzióban. Itt aztán kiderült, hogy az úr perverz. Komolyan megverte szegény nőt, véresre a hátsó felét és aztán tudott... Menekült előle, de még hónapokig zaklatta, el akart csalni swinger klubba. Nagyon nehezen szabadult meg tőle, aztán később kollégájához ment férjhez.
2011. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

22:39, na, de ez is olyan, hogy akár civilben is megismerhette volna a perverz urat, és ugyanúgy az ágyig nem derül ki róla semmi. (Ki tudja hány ilyen ember mászkál közöttünk, kollega, ismerős..)


Kérdésre válaszolva, én anno 1-2 hónapig voltam fenn ilyen oldalon. Két sráccal barátság alakult ki, többivel csak egyszer találkoztam, de mindegyik egy hétköznapi, rendes figurának tűnt. Szóval én osztom azt a véleményt, hogy akár itt is találhat szerelmet az ember, ha szerencsés. Nem kockázatosabb, mint máshol.

2011. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Több barát és egy férj az eredmény nálam.
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

antiromantikus és mesterkélt

mármint szerintem

ha ismerősök, vagy a gyerekeitek azt kérdezik majd hogyan ismerkedtetek meg mit mondasz? kiválasztottam apádat 120000 férfiból és nyomtam rá egy entert. szerintem aki az életben sem tud ismerkedni, az a társkeresőn sem fog tudni

2011. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ott ismertem meg párom, ennek 5 éve.


Lehet nem romantikus, de nem érdekel, ami az 5 év alatt történt, azt eddig egyik rögtön élőben megismert partnerem se nyújtotta.


Veszélyes? Csak annyira, mint bárhol máshol megismerni az embereket. Ha hazudni akar, átverni, vagy megerőszakolni, megteszi net nélkül is.


Jó dolognak tartom, kivéve azot, hogy szórakozásból vannak fenn egyesek, unalomból vagy, mert házas és kalandot keres. Egy hatalmas előnye van: tök mindegy hol éltek, egymásra találhattok! Párom és köztem másfél órás, rossz esetben két órás út áll, ha találkozni akarunk és a való éltben soha nem ismertem volna meg ezt a csodás férfit, mert nem jártunk arra, amerre él a másik!

2011. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!