Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor megfognak sértődni?

Most akkor megfognak sértődni?

Figyelt kérdés
Két hete elmentem nagynénémékhez (Anya testvére) 5 napra Siófokra nyaralás gyanánt , ott van egy velem egykorú lány és két nálam idősebb fiú, jól éreztem magam, aranyosak voltak, nagyon szeretek oda járni. Tegnap elmentünk nagyszüleimhez (apai ágon) ahol ott volt keresztanyukám (apa testvére) és végig kérdezgettek, hogy milyen volt Siófokon? Mindenféle kérdést feltettek, (keresztanyukámnak is van egy lánya nálam fiatalabb 10 évvel ) és ma kérdezték, hogy nem mennék-e el hozzájuk is 5 napra, jól fogom magam érezni, stb. Őszintén megmondom nekem most nincs kedvem elmenni oda, viszont azt se akarom, hogy megsértődjenek, mert sajnos elég sokszor megy a rivalizálás Anya testvére meg Apa testvére között és ebből néha veszekedés is szokott lenni. Szerintetek mit csináljak?
2011. aug. 7. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz menni, legyel oszinte es mondd meg nekik. Nem kell ezen parazni.
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van! Ha halogatod, azzal rosszabb lesz.
2011. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.. ha nincs kedved akkor ne menjél... szerintem meg fogják érteni.
2011. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!