Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fog sértődni...

Szerintetek meg fog sértődni a családom azért mert nem mentem haza húsvéti ünnepekre hozzájuk?

Figyelt kérdés

Különélek a szüleimtől,albérletben vagyok egyedül,már jó ideje.Elvileg hazamentem volna csak nagy a távolság a busz is nagyon sokba került volna,kocsim meg nincsen.

Különben se tegnap se ma nem hívtak fel,nem tudom lehet enm hiányzom nekik.Mi a véleményetek?


2010. ápr. 5. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

ha nem mentél haza, miért panaszkodsz, hogy nem hívtak?


ők tán nem érzik úgy, hogy nem hiányoznak neked?

2010. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy nem hiányzol nekik.Te mikor hívtad őket utoljára?Mert ha már beszéltetek a napokban, és említetted hogy nem tudsz menni, akkor érthető hogy nem kerestek.
2010. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd te fel őket, és mondd el, hogy nem tudtál menni, de gondoltál rájuk.Meg fogják érteni.
2010. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen emberek. Minket nagyanyám felhívott, hogy "most mindenki lemegy hozzájuk, csak mi nem" (6 órás útra lakunk tőlük egyébként), aztán anyu megszólalt a telefonba, hogy "jó, akkor most indulunk", mire nagyanyám "azért szólhatnátok előre is, mert nem fogjuk befűteni a lakást".
2010. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket te!Mondd el nekik,hogy nem tudtál hazamenni.Nem ismerem a családod,így nem tudhatom,hogy megsértődtek-e,de az én családomba tuti nagyon rosszul esne a szüleimnek és a nagyszüleimnek,ha nem mennék el hozzájuk és még fel se hívnám őket.
2010. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!