Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszabb ember vagyok attól,...

Rosszabb ember vagyok attól, ha néha fizetős lányok szolgáltatásait veszem igénybe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Mindenesetre pár ezressel szegényebb....
2011. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Nem ez az ember mércéje.

Aki pedig ítélkezik feletted nézzen tükörbe, biztosan nem egy tökéletes valamit fog látni.

22/N

2011. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha mellette van valakid, akkor igen.

De ha nincs, akkor nem.

Viszont remélem odafigyelsz, hogy ne kapj el semmit, de arra is gondolsz, hogy becsúszhat valami, így időközönként kivizsgáltatod magad, ha esetleg rátalálnál az igazira, ne adj neki tovább semmit.

2011. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Az attól függ. Ha egy 3 gyerekes családapa vagy közben, akkor az én értékrendem szerint igen. Ez nem azt jelenti, hogy elítélem azt aki családos emberként félremegy - nincs közöm más életéhez, csak nekem nem kéne párnak.
2011. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki egyedulallo, azt csinal, amit jonak lat. De ha csaladja van, parja van, akkor termeszetesen teljesen mas a helyzet.
2011. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

ha abból a szemszögből nézem, hogy minden egyes kuncsaft amortizálja a kvának a lelki világát, akkor igen.

mivel egyik kva sem akar kva lenni, csak a pénz, a szükség nagy úr


aki pár évig kváskodik, annak nagyonn szegény lelki világa van, és nagyrészüknek sohasem lesz normális kiegyensúlyozott élete, főleg nem szexuálisan


ezt egy cikkben olvastam

2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
ha nem csalsz meg senkit akkor nincs semmi gond, magánügy.
2011. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%
Én nő vagyok és gyakran váltogatom a partnereim, de nem pénzért hanem kedvtelésből. A te eseted egész más mivel te fizetsz érte bár ez a te bajod. Sztm nem vagy rossz ember csak buta. Próbáld úgy csinálni hogy anyagiaktól mentesen.
2011. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég undorító szokás, nem azt mondom, hogy rossz ember vagy, de bizonyos tekintetben pl nálam egy ilyen férfi szóba se jöhetne kapcsolatra...
2011. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

19:56 igen és még az ismerkedésnél azzal fogja kezdeni,hogy eddig qrvázott :D

Ha nincs párod,akkor szabad ember vagy,és ahogyan írták is ,azt csinálsz amit akarsz,de arra tényleg figyelj,hogy nehogy bekapj valamit,amit nem kéne,ha pedig mégis,akkor legalább ne add tovább...

2011. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!