Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb vagy rosszabb...

Szerintetek jobb vagy rosszabb lenne a világ, ha az emberek képesek lennének hallani egymás gondolatait? Ha mindig biztosan tudnánk, hogy valamiről/rólunk mit gondol a másik ember?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 14:40
 1/9 hollófernyiges ***** válasza:
97%
Szerintem jelentősen rosszabb, a világot a cukormáz tartja össze :)
2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
hát...talán rosszabb...habár ennél rosszabb már nem lehet ,vagy mégis ?! XD
2010. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ki akarja hallgatni azt a kesze-kusza összevisszaságot, ami mások fejében van! Nem tudnánk semmire sem figyelni, csak hámozgatnánk, ami érdekel belőle.

Még szerencse, hogy ez annyira képtelenség!

Már régen kitekerte volna az ősember a másik nyakát...:D

2010. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rosszabb lenne.Nekem jobb,mert legalább tudnám,hogy kihez hogyan viszonyuljak,de mégis..
2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűbb. Tudnád kiben bízz, kit mi motivál, viszont nem lenne magánéleted.
2010. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

rosszabb lenne! Pár ember már megfojtott volna :D

jó hogy nem tudják mikre gondolok.

Én egyetlenegyszer szerettem volna belelátni a másik fejébe: mikor halálosan szerelmes voltam. Akkor jól jött volna,megóvott volna a csalódástól :S

2010. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Szeritem akkor lenne jobb, ha az emberek ezt kellő érettséggel is tudnák kezelni. De akkor tényleg jobb lenne így. Pl. a férfiak és a nők nem áltatnák egymást, nem tudnák húzni a másik agyát, így nem okoznának annyi fájdalmat sem egymásnak megcsalásokkal, rossz házasságokkal. Aztán nem tudnál becsapni sem másokat, és nem tudnád elrejteni a rossz szándékot sem. Tehát simán meg tudnád előzni azt, ha valaki kárt akarna okozni neked. Tudnátok egymás gyenge pontjait, te is másét és más is a tiédet, így teljesen egyenlőek lennétek, blöfföléssel nem tudnátok senkivel elhitetni, hogy okosabbak, gazdagabbak, szebbek, erősebbek stb. vagytok másnál.


Amíg vannak éretlen emberek, addig ez nem lenne jó. Bölcsességgel kezelve viszont szerintem nagyon is az lenne. Kérdés, hogy ha mindenkinek meg lenne ehhez a bölcsessége, akkor lennének-e még egyáltalán titkolnivaló gondolataink. Szerintem nem.

2010. aug. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Most tenyleg nekem kell szólni, hogy ez létezik?

jobb és rosszabb, te vagy a világ, átéltem már számtalan csodát (mert belelátok másokba) és poklot (mert belelátok másokba)

2014. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vicces lenne
2019. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!