Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Egy futó...

Melyik a rosszabb? Egy futó kaland vagy sóvárogni évekig mások után? Megcsalás az, ha folyamatosan másra gondol az ember és nem a párjára?

Figyelt kérdés

Remélem értitek mit akarok kérdezni!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 21. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a sóvárgásra teszem a foksom.

Amúgy szerintem az még nem az...ha történik valami testi kapcsolat, szerintem az már annak nevezhető.

2010. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik lehetőséget választanám: nem lenni olyannal akit már nem szeretek. Hogy aztán megyek-e a másikhoz az már lényegtelen.
2010. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos értelemben az is megcsalás. Viszont mivel az ember az érzéseiről nem tehet csak a tetteiről, így a sóvárgást én nem tartom problémának . Ha viszont már teszel valamit annak érdekében hogy a sóvárgásod alanyával valami is legyen úgymond, akkor az már valóban megcsalás. Pl úgy intézed, hogy több időt töltsetek eggyütt, direkt azért találkozol vele, mert oda vagy érte, szintén emiatt hívod fel telefonon...
2010. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem jobb lenne, ha a párom egyszer félrelépne aztán elfelejtené az egészet.
2010. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
a második rosszabb. én félrelépnék
2010. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Sóvárogni rettenetes. Én másfél éve ebben élek (mással). Nem tudsz ellene tenni semmit! Nem tudsz az érzéseidek parancsolni. Egyszerűen nem hiszem, hogy ebből valaha ki fogok lábalni.
2010. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valamiért én is inkább a sóvárgást tartom rosszabbnak, de talán egyszer elmúlhat az érzés? Vagy nem?!
2010. szept. 21. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Addig nem tisztességes áltatni az új kapcsolatot.
2010. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen tobb eves sovargas tuti, hogy rendesen marcangolja az embert.


En arra jottem ra, hogy mindenki ember, az adott "kiszemelt" szemely is az es ha nem kellesz neki, akkor nem o az igazi. Lesz mas, aki tole 1000-szer jobb lesz, mert az a szemely szeretni fog. Ha valaki nem szeret, az nem jo par. Tehat ha aki utan sovarogsz, nem szeret, az vessen magara, te meg lepj tovabb, keress olyat, aki megbecsul. En is nagyon oda voltam valakiert regen, akinek nem kellettem, megalaztam magamat elotte, akkor meg ugy sem kellettem - hiaba voltak akarmilyen jo hozza. Aztan jott a ferjem es minden megvaltozott...rajottem, hogy az ilyen rajongas egy felszines dolog es azzal az emberrel, akinek nem kellesz, ugysem tudnal egyutt elni...probalj meg nem ra gondolni, mert nem erdemli meg es keresd az igazit, mert a kiszemelted nem az. Ez 100%!

2010. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát sajnos mostanában nálam is ez a helyzet és én is a sóvárgás mellett döntöttem, pedig az illető még ajánlkozott is, de mivel mindkettőnknek van párja így nekem ez nem megy! Sokszor még ezért is utálom magam de az érzéseim ellen nem tudok mit tenni!
2010. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!