Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak apukámmal? Már...

Mit csináljak apukámmal? Már nagyon kiakaszt.

Figyelt kérdés

Állandóan kiabál. Nála az a normál hangnem,ha hangosan beszél. Múltkor is haza kísért a barátom,és az utcára kihallatszott hogy apukám ordít hogy szemét g*cik vagyunk. :| És ez nekem olyan ciki. :S Azért nem hívom hozzánk. Már mondtam neki nem egyszer hogy ne kiabáljon, és ha segítek neki,akkor is csak szid,és soha semmi nem jó neki.

17L


2011. aug. 7. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Addig költözz el, amíg még beszélőviszonyban vagytok... Komolyan mondom, tapasztalat...

Nem tudsz vele semmit tenni, ilyen ember, megváltozni nem fog. A legjobb, ha menekülsz.

2011. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg a dolgot.Ha úgysem változik akkor izomból b*zd pofán.Bocs jobbat nem tudok,de nem kiabálhat csak úgy egy lánnyal,ez idegesít.

17/F

2011. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
olyan mint ha a pótmamámat írtad volna le..ugyanez!! ezt csak vigasztalás kép írtam:D én leülnék vele beszélgetni!! mert végül is csak az édesapád:)ha pedig nem hallgat meg akkor nem nagyon tudsz tenni semmit!! Ha pedig nem változik semmi akkor pedig próbáljátok elfogadni.Nem tudom hogy a barát szó most mit is rejt de ha jó barát akkor megérti ha pedig a párod akkor ha szeret el kell fogadnia!
2011. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, a párom. :)

De nekem nagyon ciki. :/ A tesóm is nagyhangú,anyu is,de ha csak anyuval vagyunk itthon ketten,és úgy lenne itt a párom,nem lenne gond. De a szüleim folyton veszekednek és áh... lehetetlen hogy csend legyen.

2011. aug. 7. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lennék most a helyedben!:(
2011. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mamám eggyik ismerőse is nagy hangon beszélt (már meghalt). de ő csak azért mert a férje nagyothalló volt:S amúgy mond neki néha hogy lécci beszélj egy kicsit halkabban.
2011. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok, mint Te. Nagyon sajnálom! tudom milyen rossz!

Apum velem is állandóan ordibál, veszekszik, és stb.

Már megpróbáltam beszélgetni normálisan, ordibálva... Semmi jó nem lett belőlem.

És ami még nagyon rossz, hogy ha a párom itt van nálunk, akkor még vele is elkezd veszekedni, és általában én vagyok az,aki helyette beszél...

17/L

2011. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!