Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Mit tegyek?

Hogy csináljam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok a jobbik fajtából. Normális vagyok. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogy kezdeményezzek beszélgetést hasonló korú lányokkal? Most lesz augusztus 20-adikai előtti héten csomó program, lesznek biztos helyes lányok is. Magányos vagyok, valahogy barátot kéne szereznem. Utána több is lehet. Szerintetek hogy szólitsam meg őket, csk ugy? Vagy hogy?
2011. aug. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
általános beszéd témákkal. hobbi,kedvenc zene vsgy család stb.
2011. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, 14 lány vagyok:) Én is magányos vagyok, én is a jobb fajtából, de ha választ vársz, akkor azt mondanám, hogy csak simán menj oda hozzá, lehetőleg akkor, ha egyedül van, és nem is tudom... dicsérd meg, hogy jól néz ki, vagy kérdezd meg, hogy hívják, vagy ha pl. koncerten vagytok, vagy ilyesmi, kérdezd meg tőle, hogy tetszik neki a zene:) így már lesz témátok:)
2011. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de azt kérdezem, hogy hogy menjek oda hozzá csak ukmukfuk az utcán hozzá?
2011. aug. 7. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mész az utcán, vagy lézengsz a téren, és odamész a neked tetsző lányhoz, és megkérded, hogy hány óra, vagy hogy ez meg az, merre van, vagy, hogy mit érdemes megnézni a városban. De lehetőleg ne akkor szólítsd le, amikor láthatóan siet valahova, hanem az a kiszemelt lány is csak lézeng.
2011. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok..

nem... nem tudom... azt mondtad, lesznek programok... azok milyen programok? mert én úgy gondoltam, h ha pl. állsz egy helyes lány mellett, és nem tudom..., nézitek a koncertet, vagy előadást, vagy fogalmam sincs mit, akkor úgyis egymás mellett vagytok már egy ideje, és megszólítod... szerintem örülne neki:)

2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mármint a hozzászólásod előtti...
2011. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajdúböszörményi vagyok, lesznek koncertek, bemutatok, stb. Oké, megprobálom amit tanácsoltatok.
2011. aug. 7. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!