Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ez kialakuljon...

Lehetséges hogy ez kialakuljon? És lehetséges hogy az érzelmek később jelentkezzenek?

Figyelt kérdés
4 éve ismerjük egymást,ebből egy éve vagyunk jóban,és szerettem volna az elején többet de ő nem akart mert még szerelmes volt csalódott,én ezt elfogadtam,és ugyanugy jóban vagyunk,csak most egy-két hete megváltozott gyökeresen,olyanokat mond amiket régen nem,olyanokat tesz amiket régen nem,most azt pletykálják hogy együtt vagyunk és elmeséltem neki ezt azt mondta hogy őt nem érdekeli,pedig ez régen zavarta mert bujkáltunk.Én még mindig szeretem őt tiszta szivemből,sőt ez erősödött bennem azóta,szerintetek lehetséges az hogy kezdjen érezni valamit irántam?Nagyon működik köztünk a vonzalom is.Szóval lehetséges az hogy nem az elején jön a szerelem hanem hónapokkal talán évekkel később?
2011. aug. 7. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne lenne lehetséges? Lehet, hogy az elején is tetszettél neki, csak még a régi szerelme iránti érzés erősebb volt.
2011. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wikykeee888 válasza:
én is ugynígy voltam régebben..Volt egy haveromm..akivel elősször csak neten bezséltünk ..de oylan volt nekem mint legjobb haverom..aztánn kimentünk minden...és en ha mondhatni igy beleszerettem:) de neki akkor votl egy csaj aki nagyon bejött..aztán nem erőltettem a dolgokat...továbbra is ugyanilyen jóba voltunk kijártunkk minden sokan azt hitték hogy együtt vagyunk mert szinte ugy viselkedtünk mintha valami lenne köztünk pedig nem volt mert neki ott volt a másik csaj..aztán később pár hónaprta rá...egyre sűrűbben találkoztunk és egyre közelebb kerültönk egymáshoz..és végül mindketteen egymásba szerettünk...és azóta tart a love story:)szóval van iylen hogy csak később alakulnak ki az érzelmek.
2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Wikykeee888 válasza:
még mindig az előző vagyok...amugy biztos vagyok benne hogy pár hét mulva teljesen kialakul köztetek minden:)szoritok :)
2011. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én ebben nem hiszek, saját tapasztalatok alapján. A vonzalom, vibrálás oké, az lehetséges, de hogy szerelem nem jön évek múlva egyszer csak, ha addig nem jött, akkor nem is fog. Szerintem csak kivetíted rá a saját szerelmed, én is így voltam. A legtisztább az lenne, ha megkérdeznéd az illetőt, mit érez.
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy srác nekem meg pont azt mesélte, hogy ő soha nem szerelmes,nála később alakul ki a szerelem. Persze, lehet ragozni, hogy kinek mit jelent a szerelem... Én akkor leálltam vele vitatkozni, de ha létezik első látásra(engem 14 éve igy talált el Ámor nyila)-akkor valószinű, hogy ki is tud alakulni idővel. Sok sikert!
2011. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kialakulhat, mert csak barátok voltatok, és nem ostromoltad a szerelmeddel. legalábbis a sztoriból úgy tűnik, hogy barátként bántál vele, tehát elfogadtad hogy ő nem akar semmit. Ha nagyon nyomultál volna, akkor biztos nem tudott volna kialakulni ez az érzés benne.


Sajnos nekem ez nem ment, vagyis azt hiszem több idő kellett volna. 2 hete megismertem egy pasast, szimpatikus is volt, nagyon okosnak értelmesnek találtam, találkoztam vele. de elkezdett nekem érzelmes smseket küldözgetni, pedig én mondtam neki előtte, hogy én nem tartok itt. De nem értette, és a végén szegényt azt hiszem jól megbántottam, akaratomon kívül. nem értem rá neki válaszolni, mert dolgom volt, sőt tudta hogy dolgom van, de még küldött 3 másikat, amiben benne volt hogy őt bántja hogy én nem válaszolok. rettentő dühös lettem rá, meg is írtam, hogy rámtapad pedig mondtam hogy ne tegye, erre megsértődött. hát ez van.


Szóval ha hagyott volna nekem levegőt, akkor szerintem nálam is kialakult volna a szerelem, mert egyébként tetszett, de mivel nem hagyott, ezért inkább besokalltam.

2011. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha épp akkor mást szeretett,de engem meg kedvel?NAgyon csalódott volt akkor,1 hónapja mondogatja hogy mostmár kezd alakulni az élete újra.
2011. aug. 11. 08:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Kialakulhat később a szerelem, de nem 4 évvel a megismerkedés után.

Ebben én nem hiszek.

Akibe én szerelmes voltam, azzal mindig volt már az első találkozásnál egy ilyen "belém csapott a villám" érzés.

Még akkor is, ha nem lett belőle kapcsolat.

Az az érzés, hogy megérint a találkozás, egy pillanatra földbe gyökerezik a lábad.

Ez az érzés kell a szerelemhez szerintem.

Ez az ösztönös vonzalom.


Kialakulhat persze jó kapcsolat enélkül is, hogy évek alatt épül a ragaszkodás, de az nekem nem igazán szerelem, hanem szeretet, vagy ragaszkodás.


Egy szó, mint száz, én nem hiszek ebben.


A szerelem az vagy van, vagy nincs.

Nem kell és nem is lehet kiépíteni.

2011. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek abban, hogy a szerelem majd kiépül. Az ember AZONNAL érzi, ha találkozik az illetővel, hogy na ő KELL nekem, nincs mese. Aztán mire leocsúdsz, már olyan szerelmes vagy mint a rongy, fáj a hiány, másra se gondolsz, csak rá. Ez a szerelem. Az összes eddigi szerelmemmel kapcsolatban ezt éreztem. A szerelem vagy adódik azonnal vagy nem. Ha nem, akkor az mindig is csak egy erős szimpátia szintjén marad, esetleg némi erotikus vonzalommal, de igazi szerelem nem lesz belőle soha. Én ebben hisze, ezt tapasztaltam.
2011. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért tiltakoztok ennyire? Lehet, hogy veletek nem történt ilyen de mások másképp éreznek? A férjemet 15 éve ismertem meg. Nekem épp volt barátom, később neki barátnői, akik valahogy mindig keresztezték az utunkat. Aztán jött a felismerés 6 évvel ezelőtt.Hoppá, nekem ez az ember kell! Nálunk 11 év kellett, hogy kialakuljon az érzés. Éppen tegnap közölte velem, hogy Ő még mindig szerelmes belém. Van egy 5 éves gyerekünk és úgy érzem, Ő a legjobb ami/aki velem történt az életemben.
2011. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!