Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő kell,...

Szerintetek mennyi idő kell, hogy kialakuljon egy szerelem?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy két hónap után ez még nem alakul ki? Tudom ez változó, de ennyi idő nem túl sok? Ez azt jelentené, hogy nem..?
2010. jan. 6. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 pillanat elegendő.
2010. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha 2 hét után nem mész falnak tőle,akkor maradhat! Ha 1 hónap után nem bizsergek, mehet!
2010. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én spec lobbanok, úgy 2-3 találkozás is elég hozzá. Viszont egy ismerősöm mesélte, hogy neki kb. fél év, viszont hosszabban tart.
2010. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
Szerintem szerelem csak egyszer van az életben.És az nem múlik el soha.Egy 55 éves nő.Aki mást mond az hazudik.A baszások nem tartoznak a szerelem fogalmához sztem
2010. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó, hisz a kémia befolyásolja,de szerintem 2 hónap már elegendő kellen hogy legyen, bár ez függ, hogy mennyit taliznak és hogyan viselkednek. Ha csak heti 1 alkalom van vagy kevesebb és nem is beszélnek egymással,akkor nincs értelme folytatni illetve ha minden nap együtt vannak és úgysem lobban fel a láng.

Én a párommal sokat beszéltünk telefonon,de keveset taliztunk mégis pár nap alatt beleszerettem,mert nagyon jó tulajdonságai vannak amik megtetszettek.De már együtt élünk és még mindig szerelmes vagyok.De volt olyan akinél csak fellángolás volt mert eljátszott egy szerepet és végül kiderült, hogy ő nem is olyan.

2010. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
változó. valóban adott esetben egy pillanat elég. volt olyan is, hogy több hónap volt, de az egy plátói szerelem volt (tehát több hónap volt míg kibontakozott bennem az érzés, hogy ő nem csak egy jó ismerős) ha már együtt jártok, akkor szerintem 2 hónap sok
2010. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt egy kapcsolatom, két hónapot adtam magamnak, hogy meglássam mi lesz. De sajnos nem szerettem bele az illetőbe, ezért szakítottam.
2010. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kapcsolatba sem kezdenék, amíg nem vagyok szerelmes.
2010. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Amikor összejöttem a barátommal nem éreztem iránta semmit de nagyon szeretett, én meg adtam egy esélyt a dolognak. 2 hónap után éreztem úgy, h kezdek szerelmes lenni. Most már 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást pedig az elején mindenki azt mondta h ez így nem fog sokáig tartani.
2010. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Párom első pillanatban szerelmes lett belém, én csak 3 évvel később, mikor terhes lettem.

Szerettem előtte is, de nem volt nagdurr szerelem a részemről.

Most így tök jó, mert egy szinten vagyunk.

2010. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!