Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és mennyi idő után...

Mikor és mennyi idő után költöztél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 06:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mi 5éve hogy 1ütt vagyunk,és a párom(26/F) még nem akar összeköltözni velem,pedig van munkahelyünk.Egy kisebb hitelt jó volna felvenni egy kis házra(falunk lakunk),szerintem tudnánk fizetni,ő szerinte nem jönnénk ki.Pedig igen,és hát örökké nem lakhatunk a szüleinknél szerintem.Amit odaadunk nekik vinné a számlákat vagy a hitelt.Lehet nem is gondolja komolyan velem?Vagy nem tudom már mi van.

24/L

2011. aug. 8. 13:15
 12/24 Darcy01 ***** válasza:

Kb. 2 évre rá, hogy összejöttünk.

4 éve vagyunk együtt.

2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Olyan másfél hónap után.
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, nem jönnétek ki? Mármint anyagilag? Mert ha lakva nem jönnétek ki, akkor hogy jöttök ki? A mai világban már elfogadott az összeköltözés, attól még nem kötelezné el magát- ha esetleg ettől tart.Beszélj vele, hogy ez Neked sokat jelentene. Egyébként nem (csak )az számit, mióta vagytok együtt. Az első kapcsolatom 4 évig tartott, mire a párom rászánta magát az összeköltözésre, addigra szétmentünk. 23 éves voltam, mikor a következő szerelmemmel szinte hetek alatt azon vettük észre magunkat, hogy "átszivárogtam" hozzá. Persze neki volt lakása. Lehet, hogy a barátodnak otthon, a szülei mellett nagyon jó dolga van és ezt félti feladni?
2011. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen az anyagiakra értette.Én is gondolkoztam már azon hogy azért nem akar összeköltözni,mert otthon jó dolga van,nem kell semmit csinálnia.Ha összeköltöznénk akkor pedig kellene ezt-azt csinálnia.Sokszor említettem már neki,tudja hogy én nagyon szeretném ezt az összeköltözést.
2011. aug. 9. 06:58
 16/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem jó, ha erőlteted a kérdést, mert a túlzott nyomulás is elriaszthatja. Azért azt nem árt tisztázni, hogy a későbbiekben mire számits vele kapcsolatban.
2011. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%
Ma. 1 óra ismerettség után.
2011. aug. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan Benned. Nekem minden pasim, aki bizonytalan volt, halogatta az összeköltözést. A férjem nem, rögtön azt mondta (3 hónap után), hogy minek mennék haza, úgyis itt vannak már a cuccaim. :)
2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Fél év után, most júniusban.

23N és 29F

2011. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
5 és fél hónap után. Ő már előbb össze akart költözni. Most voltunk másfél évesek :)
2011. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!