Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és mennyi idő után...

Mikor és mennyi idő után költöztél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 06:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

kedves kérdező 5 év hosszú idő

írd össze a jövőre vonatkozó kérdéseidet és szép sorjában tedd fel neki

mert jogod van tisztán látni

nem megbeszélni kell, hanem mint egy tesztlap kérdés, válasz, pipa, köv.kérdés, válasz, stb.


mert magamból kiindulva én 2 évee vagyok a párommal, eljegyzett, de nem akarok még most sem összeköltözni vele, mert még mindig benne van nekem a pakliban, hogy vége....


mivel ezt én sem mondom el a páromnak, ha elém állna olyan kérdéssel, hogy konkrétan mikor tervezem, hogy költözök, konkrétan mitől függ, hogy költözök, akkor igencsak meg lennék fogva...

de ő nem kérdez ilyet, csak nyaggat, hogy éljünk már együtt. én meg rendben, csak még a munkahely, csak még a megtakarítás, csak ez csak az - kifogások.

2011. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
most látom a kérdés kiírásának dátumát...
2011. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
bocsi azt hittem 2008..
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
5 nap, ennek nyolc éve, már van egy 1,5 éves lányunk és még mindig dúl a szerelem:) 35N
2011. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!