Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költöztél? Mesélnél...

Külföldre költöztél? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés

Hogy kezdődött, mit szólt hozzá a családod? Hová költöztél?

Milyen végzettséggel mentél ki?

Megbántad, hogy kimentél?

Bármi érdekel, ami ezzel kapcsolatos!


Párommal szeretnénk menni. Sokat gondolkodunk, hogy hogyan kéne belevágni. Angolt beszéljük, németet én egy kicsit, párom nem, de szerintünk német nyelvterületen jobban járnánk.


2011. aug. 28. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyjából ugyanolyan körülmények vannak német nyelvterületen és angol nyelvterületen is (mert lehet h egyik helyen jobban keresnétek,de valószínűleg ott minden drágább is)
2011. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Észak-Írországban kb. 5-ször annyit keresnek az emberek mint itt és az árak sem voltak magasabbak mint itthon
2011. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ha nem gond.
2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Usába és azért, mert hozzámentem.

Családnak mint nekem is nehéz volt, de mindannyian tudtuk, biztonságban leszek férjemmel és anyagilag is talán jobban járunk. Anyagilag nem tudom talán kicsit valóban jobban járunk, de mi nem vagyunk karrieristák, de dolgozunk. Illetve ő mióta gyerekek vannak. Nagyon az idejövetelem elején nehéz volt, de szokogattam, aztán igen jó lett, aztán a gyerekek megszületése óta ismét zuhanok vissza. Hiányzik a családom nagyon, az otthonom, ahol felnőttem.

Nem mondanám, hogy megbántam, de fiatalon igen nehéz nem is tudunk nem is tudhatunk belegondolni hogyan érzünk később. főleg, ha a szerelem irányít.

Ha közelebb mentek mondjuk Európába onnan könyebb talán hazajárni, vannak jó helyek, és ha bevállalósak vagytok, akkor adjatok egy próbát neki.

Visszatérve érdekes a gyerek téma, mert miattuk is van a zavarom, hogy jobban hiányzik az otthon Mamáék, hogy legyen nekik élményük együtt. Viszont ha a jövőjüket, lehetőségüket nézem itt talán nagyobb az esélyük. Mindenesetre nagyon tudják hogy magyarok, otthonnak is hívják ami jót tesz a szívemnek.

2011. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!