Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az életed? Többi lent

Szereted az életed? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt a valóságot amiben élsz ?

azok az emberek vesznek körül akiket szeretnéd h körülvegyenek ?

azt csinálod amit szeretsz ?

úgy élsz ahogy akartál ?


béke van benned ?



ha nem mit teszel ,vagy tennél h közelebb juss, vagy akár ki tudj szakadni a jelen valóságodból ?


2011. aug. 8. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Most már igen.

De nehéz volt eljutni idáig, hogy merjem vállalni önmagam.

2011. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én 23 vagyok, nemrég végeztem a fősulin, tehát nem mondanám, hogy mindent elértem amit szeretnék. Tervek, célok vannak, igyekszem azokat megvalósítani.

Amúgy egyre elégedettebb vagyok. Végre elkezdhetek pénzt keresni, remélhetőleg pár éven belül sikerül elköltözni. Külsőleg is elkezdtem pozitív irányba változni. Ami viszont rossz, hogy nincs barátom. Nagyon hiányzik egy párkapcsolat.

2011. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
NEM! Akit szerettem elhagyott, már nagyon rég óta nem tudom feldolgozni. Akik kürülvesznek inkább kihasználnak. Akivel most élek nem vagyok boldog, nem csinálhatom azt amit szeretnék. Sok mindent azért mert nincs rá pénzem, sok mindent mert túlságosan is alkalmazkodom a környezetemhez. Mit teszek ellene? Nemet mondok, így egyre kevesebben vannak körülöttem. Minden lehetséges munkát elvállalok, hogy megvalósíthassam a terveimet, a párommal ha nem tudom megbeszélni a dolgokat akkor elhagyom, mert eleget voltam az előző kapcsolatából való gyerekének a bébiszittere és idős anyukájának a gondozónője. Így talán saját családommal foglalkozhatok egy picit.
2011. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Szeretem, vannak jó barátaim, de néhe nem értem a körülöttem lévők gondolkodását.... Most vagy én vagyok a hülye vagy mindenki más rajtam kívül..:D


2.Határozottan azok! Csak sajnos most vagyok túl 1 szakításon.. jó még nem vagyok túl rajta, a volt barátom meglehetősen hiányzik attól függetlenül, hogy bunkó módon szakított velem.


3.Mivel még suliba járok szerintem igen


4.Örülnék ha lenne kicsit több pénzem, dehát így is boldog vagyok én!


5. Nincs béke sajnos. A szakítás miatt vannak érzelmi mélypontjaim, és nem tudom hogy mit gondoljak. De szerencsére a barátok segítenek.


Valóságból kiszakadni!? Kicsit lehetetlen kérdés. Én nem kiszakadni próbálok, hanem javítani a helyzetemen kisebb, nagyobb sikerrel.

2011. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az életemet!

Mert soha sincs szerencsém, semmi sem úgy jön össze amit én akarok, nincs semmi jó az életemben...a szerencse messziről elkerül. :/

2011. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amióta a jelenlegi páromat megismertem(2 éve) azóta igen, szeretem. Azóta sínen van az életem, munkát is kaptam,a végzettségemnek megfelelőt, amit szeretek is csinálni, bár lehet nemsoká újra munkanélküli leszek. Mindenki akit szeretek körülöttem van,bár költözök, és az állataimat itt kell hagyjam. Régebben sokkal több bánat volt bennem, de mára már szinte minden tökéletes, mindig boldog vagyok, a munkahely az ami most egyedül aggaszt. 24L
2011. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha találnék végre egy jó állást, akkor nagyon meg lennék elégedve.

Minden más téren megvagyok. Készülünk az esküvőre, imádjuk egymást, együtt élünk, nincsenek anyagi gondjaink. A szüleimmel is minden rendben. Sok jó barátom van, akikre szamíthatok.

Csak munka lenne már...

2011. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mezőgazasági vállalkozó leszek, amit imádok.:D
2011. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán, bár van egy szerető párom,de az életem akkor sem olyan amilyet szeretnék, hisz ő sem olyan amire 100%-an vágyom,a hibái kibírhatatlanok,de mivel szeret és én is szeretm így nehéz dönteni.

Nincsenek közvetlen barátaim,csak ismerőseim.Bár a munkatársaim jó fejek,de velük se tudok elmenni ide-oda(megvan asaját életük és a korosztály is más),Most kezdtem a fősulit másodjáre,mert az eslőt nem tudtam elvégezni,viszont most olyat fogok tanulni amit szeretek(az elsőt anyámék eröltették, nem is tudtam elvégezni), a szüleimmel élek,egy rakat lakáshitellel a házon.Sajnos nem igazán értek semmihez, nyelveketz is nehezen tanulok, max alapfokig megy utána hamar elfelejtem és nem értem.Ami jó az h. viszonylag a külsőmmel meg vagyok elégedve, bár lehetne nagyobb mellem is és még nincs gyerekem(kíváncsi leszek hogy fogok kinézni utána).Igazából nem látom a jövőmet és sajnos lusta és gyáva vagyok változtatni és szembe szállni azokkal akik nem értenek meg vagy akik kihasználnak...

27/l

2011. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1: nem, mert rideg és félelmetes, és nem tudom mi lesz velünk anyagilag

2: igen, mert a családom mellettem van, és az a 3 barátom akikre szükségem van

3: még igen, mert itthon vagyok a kisgyerekemmel még októberig

4: nincs, mert hánynom kell ha az anyagi helyzetünkre gondolok, de annyira, hogy fáj a gyomrom

5: nem tudok mit tenni, ha visszavesznek dolgozni akkor se lesz több pénzem, ennél jobban nem tudok spórolni, de folyamatosan keresek valami fekete munkát, ha kell csirkét is beleznék éjszakánként mikor a gyerekem biztonságban alszik és apa is otthon van vele. Kiszakadni próbálok: könyvtár (nagyon jót tesz imádom), angolul tanulok, mert az is kikapcsol, csak nagyon zombít. És írhatnám azt, hogy teljesen kikapcsol a gyerekemmel való játék, de nem, mert nagyon szeretek vele lenni, de a szívem szakad meg, hogy nem tudom mi lesz a jövőben, hogy tudok-e változtatni.

2011. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!