Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted az életed? Többi lent

Szereted az életed? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt a valóságot amiben élsz ?

azok az emberek vesznek körül akiket szeretnéd h körülvegyenek ?

azt csinálod amit szeretsz ?

úgy élsz ahogy akartál ?


béke van benned ?



ha nem mit teszel ,vagy tennél h közelebb juss, vagy akár ki tudj szakadni a jelen valóságodból ?


2011. aug. 8. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Azt a valóságot amiben élsz ? "

Nem. Nagyjából elégedett vagyok vele, de nem szeretem.


"azok az emberek vesznek körül akiket szeretnéd h körülvegyenek ? "

Igen.


"azt csinálod amit szeretsz ?"

Szabadidő terén általában igen, munka terén nem.


"úgy élsz ahogy akartál ?"

Nagyjából.


"béke van benned ?"

Nincs.


"ha nem mit teszel ,vagy tennél h közelebb juss, vagy akár ki tudj szakadni a jelen valóságodból ?"

Nem teszek semmit, és nem tudom, mit tegyek. A legnagyobb problémáim betegségekkel kapcsolatosak, szeretteimnél, magamnál is. Akinek egészsége van, annak mindene van. Nekünk szinte mindenünk lenne, csak egészségünk nincs.

2011. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsó kb. dettó :(
2011. aug. 8. 12:44
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Igen. :-)

2. Hát, vannak olyan ismerőseim, akikkel csak pár havonta találkozom, jobb lenne többször is, de ezen kívül igen.

3. Kis hiányossággal, igen! :-)

4. Majdnem, de inkább igen. :-)

5. Teljes mértékben.

2011. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. nem tudom pontosan, mire gondoltál, de ha arra, amire én, akkor nagyon nem érzem jól benne magam, és nem is szeretem.

2. Többségében igen, vagy a párom, vagy a családom, vagy a munkatársaim, de szerencsére velük is jól kijövök.

3. Most igen, nem egy állom munka, de viszont jól fizet, jó a munkaidő, jó a környezet és nem is megerőltető.

4. Nem úgy élek, mert albérletben lakok, és nem tudom, mikor lesz pénzünk saját lakásra.

5. úgy érzem, béke van bennem, de a temperamentumom nem mindig ezt mutatja.

2011. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés :)


1., Igen, tökéletesen! Úgy érzem, most kezdek "révbe érni".


2., Igen- a barátok tekintetében. Nem mindenkit- a családomból.


3., Tanulok és gyűlölöm, de mivel még kiskorú vagyok és nincs más választásom, megpróbálom a legjobbat nyújtani. Ha már kell, csináld jól, nem?


4., Igen, pontosan.


5., Ha nem is mindig a barátaim megbékítenek.


6., Visszatérve a családra illetve azokra az illetőkre akik nem kedvelnek, nos megszakítottam velük a kapcsolatot.


Amúgy ez a kérdéssor teljesen olyan, mintha a Fűrészből a Jigsaw állította volna össze :)

2011. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

akkor ezek szerint v zseniális horroríró lennék ,avagy ?? valami elveszett tehetség,kissé elfuserált filozófus :):)


Amúgy mindig is foglalkoztattak az élet lényegibb részletei -és ez néha okoz bennem elég kuszaságot :D


..ez a mondat tetszik ,örülök h helyet kapott : Ha már kell, csináld jól, nem?


igaz ! máris egy gordiuszi csomóval kevesebb a gondolataim szövevényes rendszerében !


köszi a válaszokat mindenkitől!!

2011. aug. 9. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!