Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem anyámmal,...

Nagyon összevesztem anyámmal, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyám 50 éves és én 16 fiú vagyok.

Nagyon megelégeltem azt, hogy semmit se csináltatok, nem engem el sehova, bulizni, vagy valami.

Nincs egy barátom se, a középsuliban, még általánosba se volt.

A suliban, és most is engem piszkálnak folyton.

Engem mindig kizárnak mindenből a suliban. Ez miatt nagyon feszült vagyok és ez miatt nem igazán megy jól az iskola. Kettes hármas megvolt mindenből, kivéve a matek.

Abból nem mentem át. De már azelőtt is így bánt velem, szóval ez nem oszt nem szoroz.

Ha kérek valamit tőle, akkor mindig nem a válasz.

Kértem tőle, vegyük egy divatos színes cípőt, meg egy dzseki, és egy farmert. De nem, pedig meglett volna a rávaló. Ehelyett, ünneplő cípőbe járat iskolába és a hétköznapokban, és az a mániája, hogy legalább két méterel nagyobb számút vesz mindenből, mert úgy is gyorsan "növök". Ez látványilag, nagyon csúnya.

Soha nem ittam, nem cigiztem, nem drogoztam, nem is buliztam soha.

Azon vesztünk össze, hogy elemtnem egy kicsit a gép elöl, de a böngészőt leraktam a tálcára, és erre odaül és odakapttintott, és elkezdi olvasgatni az iwiw-es leveleimet. Erre már nem egy példa volt. Az én dolgaimat ne olvsagassa, aztán kiröhög.

Amikor megláttam olyan ideges lettem, hogy a hajához kaptam.

Ekkora nagyon kiverte a hisztit, és mondta, inézetbe fog rakni, meg nevelőotthonba, és ha még egy ilyen lesz kihivja a rendőrséget. Állandóan azzal zsaról, kikapcsolja az internetett, meg inézetbe fog rakni.

Pedig még a haját se húztam meg.

Most úgy beszél velem, mint aki lapáttal verte volna meg.

De annyira bánt, hogy egyszerűen nem is akar megérteni.

Néha olyan utálatos, mért engem ver a sors. Úgy hord le engem, hogy én valami nagyon rosszatt tettem.


2011. aug. 8. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Te szegény. :'( sajnállak ;)

14/L

2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mutasd meg anyukádnak amit írtál(,ezt a kérdést^^)! :) ;)
2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Először is: egy Anyára nem emelünk kezet!!! Előbb vágnám le a karomat, minthogy Édesanyámra emeljem.

Másodszor, ha tudod, hogy kutakodik, akkor lépj ki mindenhonnan, ha felkelsz a géptől, és ne jegyeztesd meg a jelszavaidat.

Harmadszor: próbálj vele beszélni, ha lenyugodtatok. Mondd el neki, hogy ez neked így nem jó.

2011. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy nem emelünk kezet, de még a haját se huztam meg. Idegesitő, ezt se hajlandó megérteni, ne olvasgassa az án dolgaimat, pedig már legalább háromszor elmagyaráztam neki.


De nagyon idegesítő, hogy még arra se méltat, hogy megértsen vagy valami.

2011. aug. 8. 14:05
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Harmadiknál a pont.


Azt meg lehet vele beszélni biztosan, hogy normális cuccokat vegyen, mert mire normálisan belenősz, tönkremegy, és teljesen felesleges. Nekem csak 3 és 8 évesek, de rájuk is legfeljebb akkor veszek nagyobbat, ha a másik méret meg kicsi lenne.

Te már nem mászkálsz négykézláb a homokozóban, meg nem esel-kelsz gördeszkával, de nem is növöd ki fél év alatt a nadrágokat.


Esetleg kérd meg, hogy adja oda az árát, és vehesd meg egyedül.


A tanulás pedig nem attól megy, ha éjjel-nappal csavarogsz a haverokkal, szóval ez s.zar kifogás. Én se voltam a suli legnépszerűbb gyereke, mégis minden iskolában a legjobbak között voltam.

Mi lenne, ha még csavarognál is??


Gondolom ez lehet a megoldás arra, ha szeretnél menni valahová.

2011. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Hailey13 ***** válasza:
69%

első kommentelő, de tajparaszt vagy:)

idegbeteg anyád van az biztos XDDDDDD

én megértem a problémád, mondjuk nincs ilyen bajom. nem értek vele egyet, de sajnos tényleg az van, hogy aki jobban néz ki és divatosabb, azt könnyebben elfogadják.

kérdezd már meg tőle, hogy miért erőszakolja rád az ízlését.és próbáld elmagyarázni, hogy neked ez nagyon rossz, nem akarsz kirekesztett lenni, sokkal könnyebb lenne mindenkinek.

pl ígérd meg hogy (ha már aztmondtad van) adjon neked zsebpénzt, cserébe pedig házimunkát végzel és/vagy javítassz a jegyeiden.

de egyébként szerintem az is befolyásolja a dolgot, hogy anyukád 50 éves. ezzel nem megsérteni akarom, de tény, hogy én 15 vagyok, és gyakran összeveszek stíluskérdésben muterommal (42 lesz).

Viszont hosszabb távon az se ártana, ha javítani próbálnál a kapcsolatotokon.

2011. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
demost méér???sajnálom őt,de segíteni nemtudok =)
2011. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hailey13 ***** válasza:
51%

akkor ne írj:D

én se írok minden második kérdéshez, hogy fogalmam sincs..:D

2011. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

14:05


Nem ez befolyásolja, hanem az, hogy órán is engem piszkálnak, soha nem mást, és az iskolában is engem zárnak mindig ki.

Ez az a nagyon megalázó érzéssel nem igaz tudsz figyelni másra. Könnyű azt mondani, hogy "ne figyelj rá majd abbahadják", ez sajnos nem így megy a valóságban.

Amikor valami csoportmunka van, hogy összekéne állni valamivel, akkor senki nem akar velem lenni.

2011. aug. 8. 14:13
 10/18 Argloss ***** válasza:
16 éves vagy, szóval szülői engedéllyel már dolgozhatsz. Aláírást utánozni nem annyira nehéz dolog, ha nem akarná.. Nyugodt hangon elmondod neki, hogy mivel ő nem lát el téged rendesen, ezért dolgozni fogsz menni, hogy normális ruhákban tudj járni. Szomorúsággal a hangodban akár azt is mondhatod, hogyha ennyire nem szeret akkor talán jobb is lenne, ha nem ő nevelne. Ha ügyes vagy egészen jól lehet ilyenekkel embereket befolyásolni...
2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!