Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyámmal, mert...

Összevesztem anyámmal, mert szerinte mindent a barátomnak kellene fizetnie, le is kurv@zott. Szerintetek is mindent neki kellene fizetnie?

Figyelt kérdés

Kirándulni voltunk, 1 éve vagyunk együtt és én csak az utat fizettem ki magamnak, a többit a barátom fizette és ki volt akadva, hogy én neki egy ingyen kurv@ vagyok.

Én egyetemre járok, de emellett itthon én vezetem a háztartást, tehát itthon én főzök, mosok takarítok, a barátom dolgozik.


2010. nov. 14. 20:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
De kedves kis becenév egy anyától... Kérdezd meg, hogy nem baj-e ha te is így fogod becézgetni az unokáját...
2010. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
93%
anyád beteg, törődj bele, vagy 90 éves
2010. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ingyen kúrva, nem véletlen magából indul ki édesanyád?
2010. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Nem nagyon értem ezt. Azért nevez ingyenkur.vának mert mindent a barátod fizet neked nem?

De mégis azt akarja hogy mindent ő fizessen?

2010. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem.Számomra ebben nincs logika...

Együtt éltek a barátoddal?Mert ha igen,akkor végülis szerintem minden oké.Hiszen egyetem mellett háztartást vezetsz és amikor elmentetek kirándulni az utat magadnak fizetted ki.Hol itt a gond?Én nem értem.

Talán baj,hogy kicsit önálló vagy és nem várod el,hogy mindent a pasi fizessen?!

2010. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Ha a barátod dolgozik,tehát neki van jövedelme,akkor igaza van anyukádnak,hogy állja ő a költségeket. Te tanulsz,tehát komoly jövedelmed biztosan nincs. Azonkívül a háztartást is te vezeted. Ha majd neked is lesz jövedelmed,akkor fizessétek közösen a kirándulás költségeit.

Ettől még nem vagy ingyen K@rva.

2010. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem élek együtt a barátommal, hanem otthon élek, anyámnak az a baja, hogy én nem keresek, de nem lazsálok emellett hanem dolgozok de itthon, amiért nem kapok pénzt, a barátom dolgozik és mindig mindenhol nem fizet nekem, hanem van amikor én is fizetek, de nagyon sok mindent fizet nekem úgyis, én úgy érzem.
2010. nov. 14. 20:50
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért mondta hogy ingyen kurv@ vagyok, mert ingyen lefekszem vele és nem kapok semmit cserébe.
2010. nov. 14. 20:50
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felfogás...hiszen hát azt nevezik kur.vának aki pénzért szexel...hát nem tudom. Anyukád elég érdekesen fogja fel a dolgokat...:S
2010. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem dolgozol, miből fizetted ki az utat?
2010. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!