Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasságkülönbség a NŐ javára....

Magasságkülönbség a NŐ javára. Milyen tapasztalataitok vannak? Ld alább.

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolatunk, harmincasok vagyunk. Én 177, ő ffiként 165. Kitört a szerelem:). Intelligenciában mindent visz-és számomra gyönyörű a teste és a pofija is. DE. Mindig a magasabb férfiakat részesítettem előnyben-ő meg az alacsonyabb lányokat. Ő már túllépett a centiken-én is szeretnék... Ehhez kérek szépen mindenféle véleményt, tapasztalatot, humort, bármit, ami segíthet:) ha nem látom magunkat a tükörben, akkor egészen jól vagyok. De az utcán egy lónak érzem magam mellette-pedig objektíve nem vagyok az egyáltalán. valószínűleg van némi testképzavarom ...és erre most jön ez a szerelem:) Ideje lenne rendet tenni a fejemben:) Köszönöm.
2011. aug. 8. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, bár nálunk kisebb a difi: 172N/168F.

Először megmosolyogtak az ismerősök, de aztán mondták, hogy annyira összeillünk, annyira kiegészítjük egymást, hogy nekik mi így vagyunk "egy".

Én már észre sem veszem...

2011. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Pofija??? Egy férfinek arca van, a babáknak van pofijuk...
2011. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 yuda ***** válasza:
86%

Tanácsom, hogy viselkedjetek felnőtt módjára, vagyis: -kit érdekel mások véleménye?-ez fontos!


Egyébként ismerek ilyen házaspárt és elmondásuk szerint jól megvannak.


Nincs erre semmi előírás, kötelezvény, csak egy szimpla szokás, de mint általában arra való, hogy az ember ne törődjön vele :)

2011. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Azzal számolj, hogy az idegenek, vagy olyan ismerősök, akikkel ritkán találkoztok mindig furán fognak rátok nézni, mert azért van egy kis különbség. Ha ezt a tényt el tudod fogadni magadban (márpedig jó nagy súlya lesz a pozitív tényeket soroló oszlopnak egy negatív tényező, a magasságkülönbség mellett) akkor minden rendben lesz veletek.
2011. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Bár az exem velem kb egymagas volt,mindenben tökéletes,még sem tudtam túllépni azon,hogy nem magasabb.Működött jó sokáig,minden tökéletes volt tényleg,aztán valahogy elmúltak az érzelmek,és utólag visszagondolva jobb is,mert külsőségek ide vagy oda,sokkal szívesebben járnék olyannal aki 1fejjel magasabb nálam....


Ja és még egy vélemény.Én igazából feloldódva csak akkor voltam,ha nem láttam magunkat a tükörben,illetve ha az utcán nem mentünk magas nagy ablakos-üvegablakos épületek mellett.A közös fotókon is próbáltam mindig úgy állni,hogy azért alacsonyabbnak tűnjek.(több éves kapcsolatról van szó).

Annyi biztos,hogy legközelebb olyannal jövök össze,aki elég magas :)


De ez csak az én véleményem,sokan túl tudnak lépni a centiken!

2011. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szívemből szóltál, egyelőre engem is tükör boldogtalanít, talán egyszerűbb volna összetörnöm:))))
2011. aug. 8. 18:25
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


En 169 centi vagyok, a ferjem 153.

Mikor elkezdett kialakulni koztunk valami, en szepen leultem otthon, es atgondoltam, hogy vajon fog-e ez engem zavarni, mert ha igen, akkor mar bele se megyek semmi komolyabba.

Aztan rajottem, hogy ez egyaltalan nem fontos, sot, most mar csak mosolygok egy-ket ember bamulasan az utcan.


Remelem sikerul tuljutnod ezen, mert az alacsony pasikban van a legtobb kurazsi! :)

2011. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
181 cm magas vagyok, a párom két centivel alacsonyabb. A környezetünkben még soha senki nem szólt be, mert tökéletes álompárnak tartanak minket. Nagy a szerelem közöttünk és bátran sétálunk összebújva, kéz a kézben. Két hete egy utazás alkalmával megismertem egy párt. A lány 180, a fiú 170 cm magas, 15 éve vannak együtt és még mindig szeretik egymást. Ha igazán szerelmes vagy, úgy eszelősen, akkor fel a fejjel, húzd ki magad és legyetek nagyon boldogok!!! :-)
2011. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon kedvesek vagytok!:)))))))))))

Épp ilyesféle biztatásokra vágytam. Köszönöm!

2011. aug. 8. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is magasabb vagyok, mind a férje. Én úgy voltam vele, hogy ha minden más tekintetben szuper pasi, és tökéletes (nekem), akkor miért ezen akadjak fent? Nekem a magam 177 cm-ével nem minden utcasarkon terem olyan pasi, akivel ennyire klappol és még magasabb is mint én. És most őszintén ki érdekel, hogy mások mit gondolnak? Annyi volt rossz eddig, hogy az esküvői fényképeken úgy álljunk, hogy ne látsszon, hogy én vagyok a magasabb, és néha vágyakozva megnézem a tűsarkúakat a boltban.

Amúgy szerintem tök aranyos, néha viccelődik vele, hogy alacsony (bár ő 170 felett van), és jókat szoktunk rajta nevetni. Ő is mindig azt mondja: "Nem vagyok magas, de legalább nagyon jóképű vagyok."

Én egy percig sem bántam meg, hogy vele vagyok.

2011. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!