Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha rákos a gyerek, akkor...

Ha rákos a gyerek, akkor szétmennek a családok? A kezelés alatt elfordulnak egymástól? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, akinek van személyes tapasztalata, olyan ne, akinek csak elképzelése van a dologról.
2011. febr. 19. 12:37
 1/10 A kérdező kommentje:
azt még kifelejtettem, hogy a gyerektől milyen gyakran fordulnak el.
2011. febr. 19. 12:38
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem húgom rákos volt (pajzsmirigy rák), meg kellett műteni, ellenőrzésre kell járnia, de nem fordultunk el Tőle!

Jobbulást Nektek!

2011. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kérdés, a válás kategóriában, ahol nem rákról volt szó, hanem más betegségről, de kapcsolódik a kérdésedhez.
2011. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp ekkor kellene a legjobban összefogni.
2011. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért fordulnának el?Szerintem is ekkor kellene a legjobban összetartani!

Szerintem egy normális családban ez nem is kérdéses!

2011. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én asztmás voltam, nem rák ugyan, de volt, hogy újra kellett éleszteni és az első 3 évemet inkább a kórházban töltöttem, mint otthon. Szóval nem volt könnyű időszak a szüleimenk.

Viszont nem mentek szét és el sem hagyott egyik sem. Szerintem ez eszükbe sem jutott.

2011. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a 3. szomszédban a pár 2. kislánya agydaganatban szenvedett, 3 éves korát sem élte meg szegény. Az anyuka rengeteget volt vele kórházban, külföldön is. Eközben az apuka összekeveredett egy 20 éves lánnyal, csalta a feleségét,és a családját, míg végig beteg volt a lánya. Azt hitte a környezet, hogy ez majd megváltozik,és így dolgozza fel a történteket,de nem állt később sem a család mellé,a kislány elvesztése után sem.

Az anyuka érthető módon, sokáig tűrve a megalázottságot, elköltözött aztán a nagyobbik lánnyal,új életet kezdett, az apuka azóta a szeretőjével van,őket választotta, és babát várnak.

2011. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestvérem 9 évesen halt meg agydaganatban. A keresztanyám sokat volt vele Pesten, mert ott kezelték az utolsó időben szegényt. De nem mentek szét, sőt azóta született egy kisöccse is az elvesztett kisfiúnak.
2011. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit sem elkeseríteni..de a munkám miatt elég sokat találkozom olyan családokkal ahol súlyos beteg a gyerek... az a tapasztalatom..hogy ált. az anyukák egyedül harcolnak..sok esetben az évek óta tartó betegség elpusztította a párkapcsolatot is..vagy ha nem.. az édesapa már nem tekintette "nőnek" az anyukát..hisz érthető okokból a nőnek nem a férfi volt az első. Nem akarok tényleg általánosítani...de mondjuk 10 esetben hatnál nem volt jelen az apuka..vagy azért mert nem birta a "megpróbáltatásokat" vagy mert megromlott a kapcsolat és elváltak...
2011. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk csak asztmás kislányunk van de nekünk ez is rontott a helyzeten. Ha lázas egész éjjel fenn vagyok és ha beteg nézem minden szuszogását hogy mikor fullad be és elkell korházba vinni. A férjem bár szereti a kislányát tud aludni,és sajnos emiatt sokszor elbeszélünk egymás mellett,ő nem érzi úgy át mint én, és szerinte én reagálom túl de egy anya nem tehet mást. A gyerek az első. Gyógyúlást kívánok a gyereketeknek!
2011. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!