Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy nagyon közel álltato...

Volt hogy nagyon közel álltatok a váláshoz de mégis rendezödtetek?

Figyelt kérdés
És végül helyre jöttetek? Volt nehéz időszakotok (mi volt?) de csak nem hagytátok el egymást? Miért maradtatok és megérte-e?
2011. aug. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

én 10 év után váltam el.mindig azt hittem h na most jobb lesz..és nem..ez a se vele se nélküle kapcsolat volt.most már tudom h ha ilyet érzel akkor le kell lépni.soha nem lesz jó.

Neked mi a problémád?

2011. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nincs konkrét. Csak két kisfiunk totál elfáraszt és szerintem valahol idegesít hogy neki meg van ideje magával foglalkozni, barátait látogatni stb. Igazából hosszú lenne leírni mit érzek. Hanyagolva vagyok rendesen de a válásra nincs konkrét okom. Csak érdekel más járt-e a fent leírt cipőben.
2011. aug. 8. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

én írtam!


nekem is két gyerek van.a férjed egy önző ember.találj ki vmit h az agyához kapjon!!! de szereted még egyáltalán?

2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs is konkrét okod a válásra, szerintem ne fontolgasd. Örök hűséget fogadtatok egymásnak, nem? Akkor nem kell mindent eldobni azért, mert nehéz időszakotok van. Beszélni,beszélni,beszélni. Ez a nyitja. Őt választottad életed párjának, ő pedig téged, ez jelent valamit!:) sok sikert!
2011. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretem persze. Félre értettétek a kérdést! Az érdekelne másnak is szokott hullámvölgy lenni kapcsolatában? És túlvészelik? Beszéltünk sokat és mai napig ezt tesszük. Csak úgy érzem néha ez kevés...
2011. aug. 9. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értettük félre, ezek szerint te írtad rosszul a kérdést:)
2011. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz! Bocsánaj! :) átfogalmazom, kiírom újra! És kszi!
2011. aug. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!