Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová menjünk párom szülinapján?

Hová menjünk párom szülinapján?

Figyelt kérdés
A héten lesz a születésnapja.Tippeket szeretnék,hogy Pest megyében hová vihetném a páromat,csak egy ilyen egy napos "kirándulást" terveztem,reggel indulnánk,megnéznénk a látványosságokat,ott aludnánk,és másnap jönnénk is haza. Szívesen vennék bármilyen ötletet helységre,szállásra,bármire. Előre is köszi! :)
2011. aug. 9. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan jönnétek? Pesttől messzebb lakók vagytok? Mert akkor maga Budapest is élmény lehet.


De pl.: Visegrád, Gödöllő, Esztergom is nagyon szép helyek.

2011. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esztergom csak szép VOLT... Sajnos. :(
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Budapesten gyakran járunk,inkább Pest megye délebbi része érdekelne,de Visegrád,és Szentendre már nekem is megfordult a fejemben. :)
2011. aug. 9. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok! Átnéztem a pest megyei települések listáját hát, nem nagyon ugrott be a felsoroltakon kívül semmi. Ha strandolni szerettek, akkor állítólag Cegléd és környéke igen szép lett. Vagy kirándulni egy nagyot a Rám szakadéknál?
2011. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!