Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adnátok számítógépen...

Mit adnátok számítógépen keresztül a legjobb barátnőtöknek születésnapjára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 16:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
88%
Ha a legjobb barátnőm, nem a számítógépen keresztül fogom megajándékozni. :)
2011. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Rajzot szkennelnék neki.
2011. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Postán küldenék neki valami ajándékot. (Nem kell nagy dolognak lennie) Számítógépen keresztül biztosan nem köszönteném fel.
2011. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak az a megoldàsod van, hogy szàmitógépen köszöntsd fel, akkor valami szép képeslapot megható idézettel.
2011. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jegyet valahova, koncertre, nyaralásra, kiállításra, ilyesmire. Vagy előfizetést a kedvenc magazinjára, ilyesmit. Rendelhetsz is neki könyvet akár, amit szeret.
2011. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Csinalnek neki egy videot, amiben kozos kepeink vannak, + netrol leszedett kepek, es valami szulinapos dalt beraknek ala. Aztan fel youtube-ra. Pont mult heten csinaltam ilyet.:)
2011. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos csak számítógépen, esetleg postai úton van lehetőségem felköszönteni a nagy távolság miatt. Itt az interneten ismerkedtünk össze, még személyesen nem találkoztunk, de ha minden jól megy, akkor nyár végén meglátogat bennünket. :)
2011. aug. 9. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Meghívót torrentoldalra.
2011. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki valamit postán.Olyas valamit,aminek nagyon örülne és megfelel az érdeklődési körének.Pl küldj neki egy könyvet amibe beírsz az első oldára valami személyre szólót neki.Pl Szívből jövő szeretettel a legjobb online barátnőmnek.:) Vagy Nem írom azt,hogy boldogat,mert a boldogság relatív,mindenkinek mást jelent.Helyette inkább azt kívánom,hogy Isten éltessen sokáig,teljesüljenek a vágyaid és elérd a kitűzött céljaidat! Vagy valami ehhez hasonlókat!
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdést arra gondoltam, hova "süllyedt" a világ, hova tűnt az a korszak v. idő, amikor levél és a személyes köszöntés volt a szokás?! Aztán elolvastam végig és leesett, h mi a helyzet..


Akkor is szerintem levél, vannak azok a szép mintás levélpapírok, v. képeslapok, szerintem tökélestesen megfelel!

2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!