Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lett a barátnőmnek?...

Mi baja lett a barátnőmnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legeslegjobb barátnőmmel már ovis korunk óta ismerjük egymást. Mind a ketten imádjuk a lovakat. A probléma a következő: Tegnap előtt vele és egy másik lánnyal elmentünk pizzázni. Mindenki mindenkivel nagyon jóba van. Sajnos még idén el kell költöznünk abból a városból, ahol vagyunk, mert apukám máshol jobb állást kapott. November-december környékén költözünk. Ezt ott mondtam meg nekik, mivel én is nem rég tudtam meg. Viszon ott vidéken fogunk lakni és (mivel a szüleim is lóbolondok), fogunk venni három lovat. Ezt is elmondtam. Ettől fogva a legeslegjobb barátnőm úgy nézett rám, mintha ezer éve ősellenségek lennénk és mindenért beszólt. Úgy volt, hogy majd sokszor fog átjönni és arra az időre neki is saját lova lesz. Erre ő azt mondta, hogy ő minek jönne majd hozzánk át. És otthagyott minket. Nekem ő nagyon hiányzik és vissza akarom kapni. Amikor ma délelőtt láttam, akkor azokkal lógott, akikkel már rég óta (finoman szólva) nem csípjük egymást. Persze a másik barátnőm örült neki. Ő is szereti a lovakat. Szerintetek még van esély arra, hogy újra legeslegjobb barátnők legyünk?

15/L


2011. aug. 9. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy o most nagyon irigy. Es sajnos az irigyseg nem jo tanacsado!
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak irigy. Mit hogy kellene tenned? Hagyd a fenébe, majd kibékül ő veled. Remélhetőleg rájön, hogy idiótán viselkedett veled.
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
*jóban
2011. aug. 9. 23:17
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! neked nem kell tenned semmit, hiszen nem csináltál semmi rosszat. barátnőd elég bután viselkedett, de talán majd belátja!
2011. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Adj neki egy kis időt!

Biztosan nem jó érzés neki, hogy nem leszel ott többé, nem lesz már olyan, mint régen. Egy kicsit olyan, mint egy "szakítás" bejelentése... gondolj bele, az lenne furcsa, ha semmi érzelmet nem mutatott volna. Az agresszió néha a félelem miatt van...


Szóval maradj nyugodt, éreztesd vele, hogy számodra ő ugyanolyan jó barátnő, mint eddig, és számítasz rá.

Szerintem csak ideiglenes ez a viselkedés.

2011. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ha senki, hát én kimondom. Felejtsd el, ha elköltöztök úgyis vége lesz a nagy barátságnak, mert nem lesztek együtt.

De majd lesznek jó barátaid az új helyen. Jó lovazást, és törődj bele, távkapcsolat amúgy sem működik.


Amúgy 1: irigy

2: nem akarja h elköltözz, de ez nem kívánság műsor ugye :/

2011. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, látom, mindenki magából indul ki :)


23:33 nálunk 10év után is megmaradt a barátság, sulikat kijártuk közben, más városba költöztünk, és már több éve nem is egy országban dolgozunk...

2011. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, csak várj egy kicsit. Rosszul érintette a dolog, ennyi az egész. Egyszerűen nem akar elveszíteni, és a haragját így adja ki.
2011. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

23.59

Jó neked, de te is tisztában vagy vele, h nem ez az általános. Ha így felkapja a vizet a barátnő...hát én azt mondom 99% h ebből nem lesz a tiédhez hasonló álombarátnő. Aztán majd kiderül...

2011. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

én is eléggé lóbolond vagyok. ha egy ehhez hasonló dolgot jelentene be a legjobb barátnőm, egyből a nyakába ugranék és valószínűleg szóhoz sem jutnék örömömben. együtt örülnék vele. hiszen az én álmom is egy ilyen élet, és nekem is jólesne, ha a barátnőm boldog lenne a "sikeremtől", nem pedig betegesen irigykedne. :)

ha olyan helyre költöztök, ahol lesz lovatok, valószínűleg nem ti lesztek az egyetlen pacitartó család. ott vérbeli lovas barátaid lesznek, és ha ilyen körökben mozogsz, akkor tudhatod, hogy a lovasok hihetetlen gyorsan barátkoznak egymással ;)


vagy van mégegy elméletem, de először lenne pár kérdésem: mióta lovagoltok és milyen szinten vagytok?

2011. aug. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!