Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baja a barátnőmnek? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátnőmnek? Már nem értek semmit

Figyelt kérdés
2 hete járok a barátnőmmel, nagyon jól megvagyunk most is, nagyon szeretjük egymást, de úgy érzem hogy nem bízik meg bennem. kb 1 hete megismerte a legjobb barátomat, és neki elmond olyasmit, amit előlem eltitkolnak. nem értem, hogy 1 hete ismerik egymást, és benne tökéletesen megbízik. úgy érzem hogy én csak vagyok neki, a barátomnak meg mindent elmond. Én úgy tudom, hogy egy kapcsolatban a tökéletes bizalom, és őszinteség a lényeg. mit tegyek? Azt mondtam a barátnőmnek, hogy ha előtte súgdolóznék egy másik csajjal, akkor ő mit tenne. Azt mondta h agyonverné , én semmit sem értek már. 19/F , köszönöm a válaszokat, és elnézést az esetleges helyesírási hibákért.
2011. szept. 1. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
én se bízok benned, aljas csaló vagy! hazudsz
2011. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 hete?? nagyon szeretitek egymást?? nem korai ez??
2011. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aljas csaló, hát igen 2 hete , de olyan mintha már 2 hónapja ismerném.
2011. szept. 1. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hét alatt ilyen problémák....érdekes, meg mi ez az első beszólás? Ne éld bele magad husom ez nem szerelem csak fellángolás egyenlőre....
2011. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(előző hozzászoló vagyok) Különben meg ne próbáld bekorlátolni a lányt, én is inkább fiúkkal barátkozom és a párom sosem korlátolt le. Ne oltogassad hülyeségekkel, vagy megbízol benne vagy nem, ugyis észreveszed ha megcsal.....:)
2011. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, azért köszönöm, hogy legalább te normális válaszokat adsz.
2011. szept. 1. 13:32
 7/12 A kérdező kommentje:
eszemben sem volt bekorlátolni, csak az egy kicsit zavaró.
2011. szept. 1. 13:33
 8/12 anonim ***** válasza:

2 hét az nemsok, abba még beleférne hogy nem bízik meg benned maximálisan. az igazi bizalom kialakulásához több idő kell. az is lehet mögötte hogy fél hogy ha rosszat mond akkor elhagynád, és ezér nem mer mindent még elmondani. a barátoddal meg nem fél ettől, ha vele beszél nincs kockázat. de neked kell ismerni, én nemtudom innen megmondani hogy miért ilyen...

szerintem hagyj időt a bizalom kialakulásához

2011. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nincs olyan szó, h bekorlátolni.. korlátozni létezik..
2011. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te most kötözködni jöttél ide vagy mi? mert h nem a kérdésre válaszolsz az tuti. Szerintem érthető ami oda van írva és ez lényeg.....
2011. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!