Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi baja a barátnőmnek?

Paris hilton kérdése:

Mi baja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Imádom a divatos ruhákat,hetente min. 1-szer el is járok vásárolni.Mindig igyekszem jól összeválogatni a ruháimat,és sok pozitív visszajelzést kaptam :) De úgy vettem észre,hogy az egyik barátnőmet,aki egyben osztálytársam is,zavarja. Múltkor új cipőm volt és úgy mért végig ,mintha meg akarna ölni :S Meg állandóan kérdezi: ez új? Múltkor meg kijelentette ,hogy mit szólnának az ő szülei ,ha minden szezonban megvenné az új kollekciót. Én nem tehetek róla ,hogy a szüleimnek jó állása van,és szívesen adnak pénzt. Nemcsak a ruhával kapcsolatban lett ilyen,hanem amikor mondtam,hogy hol voltunk nyaralni akkor is ezt csinálta :S Irigy lenne? Ja,és mielőtt letámadnátok,nem dicsekszem a ruháimmal,ha kérdezik megmondom honnan van. 198/l
2011. szept. 7. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azt irigyli, hogy 198 évesen megvannak még a szüleid, és pénzelnek, meg nyaralni hordanak. fitt kis család lehettek :)


Viccet félretéve: ha nem nagyképűsködsz, akkor lehet, hogy azért irigy, mert ők esetleg rosszabbul élnek, mint gondolnád, és fáj neki, hogy nem engedheti meg magának a te költekezéseid tizedét sem...

2011. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
198 éves lány?
2011. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,elég rossz anyagi körülmények között élnek.De ha a barátnőm ,minek törődik ezzel? Soha nem néztem le őt.
2011. szept. 7. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:
18.. beragadt a billentyű
2011. szept. 7. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:
egyértelmüen irigy a kislány.Az irigységét és a féltékenységét azzal mutatja ki hogy utálatoskodik.Ha tényleg aranyos barátnödnek tartod és szereted,és megteheted,talán néha lepd meg öt is egy-egy olcsóbb darabbal,hogy megértse szereted öt szegényen is,ha nem,akkor talán nem is olyan nagy barátnö,és ö menjen a hozzá való körökbe,meg te is,és senki nem fog megbántani senkit. A felsöbb,és az alsóbb réteg mindig is létezett,és talán ezek miatt a dolgok miatt nem keveredik,mind a mai napig.
2011. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval csak abban nem értek egyet hogy szerintem ne lepd meg ajándékokkal. Az olyan lekenyerezős szerintem (csóró szemszögből:D). Mikor mi éltünk rosszul nekem is rosszul esett ha mindenkin új cucc volt nekünk meg a hónap végén 5 ezerből kellet gazdálkodnunk és közben pedig egy csomó mindent szerettem volna még. Az az ő baja ha ő így kezeli ezt le, ne foglalkozz vele szerintem. Nem tudsz vele mit csinálni, hidd el neki se jó ez. Ne dicsekedj neki az ilyenekkel és kész. Sok olyan pénzeszsák (bocsi a kifejezésért) van aki ha régebbi cuccot vagy kopottas cipőt lát a másikon akkor már bevág egy flegma fejet. Próbálj meg nem ilyen lenni. Ha ő csak így reagál a dologra akkor hagyd, értelmi szintre vall még ha szegény is ha ezt így kezeli le. De te gondolom sikeresebb is vagy a fiúknál, mint ő és lehet ez is bántja. Sok minden lehet e mögött...
2011. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek megunt ruháid, amiket felajánlhatnál neki?
2011. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!