Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek viszonylag későn (20...

Akinek viszonylag későn (20 éves kora után) lesz először kapcsolata, ők miért maradnak együtt évekig, esetleg házasságig?

Figyelt kérdés
Több olyat is ismerek akiknek soha sem volt párkapcsolatuk 20-22-25 éves korukig, aztán összejöttek valakivel, és mind együtt is maradtak az első szerelmükkel. Több éve tartó kapcsolat és házasság lett belőle.
2011. aug. 9. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
A zárójeles részre inkább a 30-as szám lenne jó, nem a huszas :)) Amúgy 21 és 24 évesen jöttünk össze, 18 éve vagyunk együtt.
2011. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyan 19 múltam, amikor összejöttem a barátommal, előtte még csak nem is randiztam senkivel... 2 és fél éve vagyunk együtt, és vele tervezem a jövőmet.
2011. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Akiknek volt korábban általában azok is együttmaradnak, mert már nem csak szórakoznak, hanem párt keresnek, nem ugyanaz. Érettebb fejjel választanak és ezért működőképessebb. Aztán van h nem :)
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 ava87 ***** válasza:
85%
Valószínűleg azért, mert már komolyabban gondolkodnak. Szóval mondjuk vannak azok, akik 14-15 éves koruk óta hol járnak valakivel, hol nem, bennük az alakult ki, hogy nem baj, ha nem megy, majd lesz másik, vele biztos sokkal jobb lesz, és így tovább. Jó, ők is megkomolyodnak általában egy bizonyos kor után persze. De aki huszonpár éves koráig vár, vagy még tovább, és akkor találja meg a párját, az nagy valószínűséggel örül neki, hogy ennyi év várakozás után végre megtalálta azt, aki illik hozzá.
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok 19, fiú, és még nem volt párkapcsolatom, vagyis ami volt, az is általánosban, de az semminek nem nevezhető, de remélem nekem is bejön ez a 20-22-25 évesen komoly kapcsolat, jó lennem megtudni, hogy milyen...... :D
2011. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
En is 20 evesen jottem ossze a ferjemmel. O az egyetlen. Az ok egyszeruen az, hogy aki 15-16 evesen kezd valakivel, nem valoszinu, hogy ugy all a kapcsolathoz, hogy "holtomiglan-holtodiglan", hanem szeretne felfedezni a masik nemet.
2011. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, de még nem volt párom, de ha egyszer találok valakit, lehetőség szerint szeretnék örökre vele is maradni :-)
2011. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú, most nagy kő esett le a szívemről, épp ezen rágódtam mostanában, és arra is gondoltam, hogy én is megkérdem, de aztán csak kiderül, hogy vannak még ilyen helyzetben sokan.......Mostanában már nagyon kezdett zavarni a tény, hogy nincs senki, akinek hiányoznék, akivel együtt lehetnék, és nem mint haver, úgyhogy most jobban érzem magam....
2011. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
93%
Mert 1 részt komolyabban, érettebben gondolkodnak, más részt, ha már ennyit kellett várniuk, akkor megbecsülik azt akit szeretnek. :)
2011. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

18 éves voltam, mikor megismerkedtem a párommal, előtte csak egy komolynak nevezhető kapcsolatom volt, az is csak 7 hónapig tartott.

Őt nagyon szeretem és őszintén szólva nélküle nem igazán tudom elképzelni az életem. Teljesen megreformálta az életem, más lett a gondolkodásmódom és mindent, de mindent megtennék neki, érte!

2011. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!