Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből tudok megúszni egy...

Mennyiből tudok megúszni egy 1 hetes svédországi utat? Repülőjeggyel, szállással együtt viszonylag olcsó lehetőség érdekelne ebben az elég drága országban. Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Mese, hogy Svédország drága ország. Semmivel sem drágább ott az élet, mint nálunk.

Repjegyet, ha időben foglalsz fapadost, párezeer forintért megkapsz. Svédországban rendeteg student hostel van, az áraik átszámolva kb. 10 000 ft./fő/éj - kb. mint nálunk egy normálisabb szállodában. A közlekedés kicsit drágább, mint itt, de a szolgáltatás magasan veri a magyart. Attól is függ egyébként, hogy te mit szeretnél megnézni, hová szeretnél eljutni. Nem mindegy, hogy Malmőben, Göteborgban vagy Stockholmban szállsz le, és onnan utazol ide-oda.

A kaja kb. annyi ,mint itthon, az étterem olcsóbb. Persze, ha nem a nagyon puccos helyekre mész...

Az alkohol elmebeteg, és csak Systembolagetben lehet kapni, péntektől vasárnapig, komoly sorban állások árán. Szerintem egy hetet kibírsz alkohol nélkül (bár pl. a cidert érdemes megkóstolni, nekem a körtés a kedvencem :P). A múzeumok annyira nem érdekesek, de ha kulturálódni akarsz, kb. annyit szánj rá, mint itthon, mert a belépők kb. ugyanabban az árban vannak.

Összességében, ha nincsenek nagy igényeid, egy hét kijön 100 000 forintból utazással együtt.

2010. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Stockholmban van magyar ház. 5000 ft/éj/fő!

Nagyon olcsó szerintem! [link]

itt a link hívd fel őket vagy írj nekik egy e-mailt és foglalj ott szállást!

kajával meg spórolhatsz ha gyors éttermekbe jársz, hipermarketekben vásárolsz konzerveket.

2010. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Systembolagetben hetkozben is lehet szeszt venni, este 6ig. Vasarnap nem. A pia rohadt draga, ugyhogy azt csomagolj! :) es kinald meg jo magyar palesszal a helyieket.

Amugy en azt tapasztaltam, h egesz Svedo.-ban az etteremben kajalas sokkal dragabb, mint Magyaro.-n. Meg az ejszakai elet is durva, kiraly, de draga! Ha ott akarsz becsiccsenteni akkor legyen nalad keret boven... Inkabb otthon kell alapozni, a svedek is ezt csinaljak altalaban.

A boltban a kaja tenyleg nem dragabb mint Magyaro.-n.

Ezt tudtam hozzaszolni, ja es a repjegy az nekem 120 koronabol jott ki, oda-vissza utra, ugy, h utazas elott 4 hettel vettem meg. 1 korona = 25 Ft.

jo utat :)

2010. aug. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)A piával nem lenne gond, mert zenei fesztiválra mennék, de azért szeretnék ott körbenézni, nem csak zülleni. Nagyon érdekel az az ország. És akkor nem olyan vészes.
2010. aug. 23. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!