Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni a nászasszonyomat, aki hivatalosan ugyan nem az, de teljesen ugy, -még jobban'viselkedik?

Figyelt kérdés

Keritőnő szerepében, teljesen behálózta a lányomat, mivel a fia saját magától nem talált magának egy valamire való nőtársat, igy éldegélt közel 12 évig háziállataival, lucernásában, vájogházban lehajtva fejét. Eleinte az Anyja megpróbált jópofizni, mignem áldás hirére eszméltünk. Meg is van a szép kis fiu unokánk"", amit persze megintcsak magának tud be, és ugy mutogatja mindenkinek a fiával, mint a vásári lovat, mintha anyja sem lenne, nem beszélve rólam, aki természetesen elsők között vagyok lányom után, akinek igazán köze lenne hozzá.

Ez megy két éve, én tizet öregedtem, már a kutya ha éhes se néz rám, és lőttek az angol hideg véremnek is! Még a büdös bagóra is ráfanyalodtam, csokit nasizok minden este.Hogy mi lesz a vége nem tudom. Meghalok egy fázós hajnalon?



#Nászasszonyok #vénasszonyok?
2012. jún. 5. 19:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

De mi a töknek foglalkozol vele? Nem a te anyósod, hanem alányodé,majd ő lerendezi, ha valami nem tetszik neki.

Azért remélem érzed, hogy a lányodról úgy beszélsz mint egy kis hülyéről, akivel mindent megcsinálhatnak. Ha én lennék a lányod rendesen elhajtanálak.

Foglakozz a magad dolgával.

2012. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Picit álmodozós-csöpögős a stílusod. Kicsit sok.
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
A lányod nagykorú, önmagát eltartó?
2012. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem anyóssal van a gond hanem a lányoddal ha ezt hagyja.
2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a lánynak semmi baja se anyóssal, se a férjjel, csak mindenlében anyuka nincs megelégedve
2012. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt "kicsit" túlspilázod...
2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Valaki fordítsa már le, mert mintha kínai nyelvet olvasnék. Lehet én vagyok a hülye de ki az a nászasszony? :D
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
A nászasszony: az egyik fél szülei hívják így a gyermekük házastársának anyját.
2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
a másik anyós.
2012. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Viola, kicsit dagályos a stílusod, talán túl sokat nótázol...
2012. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!