Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos nálatok, hogy...

Mennyire fontos nálatok, hogy meglegyenek a közös étkezések?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Én egyedül szeretek enni
2011. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy ahol egyedül eszik valaki, ott nem jellemzőbb a széthulló család?
2011. aug. 10. 23:10
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Ki nem állhatom, amikor együtt eszik a család, magamban szeretek enni.
2011. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hétköznap az ebéd alapból kilőve, mivel párom csak délután, vagy estefelé ér haza, de amikor itthon van akkor szeretek vele enni. Ünnepnapokon, illetve családi összejöveteleken együtt étkezzen a család.

2011. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Rohanó világban élünk,össze-vissza dolgozunk.Én több műszakban,férjem látástól-mikulásig(építőipar).Így nem hogy együtt enni,még nagyon találkozni sem tudunk.Fontos lenne hogy együtt együnk,de erre csak nagyon ritkán,vasárnaponként,vagy van hogy még akkor sincs lehetőségünk.Mindenki eszik a munkahelyén szünetben,vagy amikor hazaérünk,én sokszor csak állva bekapok pár falatot,és irány a házimunka,teendők.
2011. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Reggelizni, ebédelni csak 7végén tudunk 1ütt, 7köznap nagyon, de nagyon jó a közös vacsora!! Főleg, ha a férjem nem kapcsolja be a tv-t háttérzajnak és a gyerek nem azt bámulja evés helyett.
2011. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én párommal kettesben lakom, és akkor eszem amikor megéhezem, ő is. Mmint akkor amikor én, mert túl lusta magának kaját csinálni, így megvárja h én csináljak, de én csak akkor csinálok, ha éhes vok :)


De pl anyum mániája ezek a vasárnapi ebédek, ami rendben van, legyen, persze mióta elköltöztem már nem járok haza hetente. Néha összeülünk grillezni v ilyesmi, de ennyi.

2011. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Míg otthon laktam anyám szerette volna ha együtt eszünk de én inkább fent a szobámban ettem szívesebben. Egyáltalán nem jellemző a családra a széthullás, én vagyok az egyetlen aki úgymond kilóg, mert nekem semmilyen szinten nem számít ez a családosdi, nem is értem mire jó. De a többiek jól megvannak, nincsen semmi probléma. 20n
2011. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
ja és anyám hiába a nagy együnk közösen kampány főszervezője, mégis 3x házasodott így nem gondolom, h nagyon bejött neki, mint családösszetartó, szerintem csak nem szeret egyedül enni :D
2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt vagyunk itthon általában együtt reggelizünk és ebédelünk, a férjem, a 17 hónapos lányunk és én. A vacsora egyedi:), én nem nagyon eszem már olyankor, a férjem pedig akkor vacsizik, amikor megéhezik.
2011. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!