Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig rend van nálatok? Ki...

Mindig rend van nálatok? Ki pakol el étkezések után: szülő vagy gyerek/gyerekek?

Figyelt kérdés

Ha váratlan vendég érkezik, előfordul, hogy nincs rend a konyhában? Nincs felporszívózva, nincs elmosogatva? Esetleg ott áll a szennyes ruha a fürdőben?

Nálunk sajnos előfordul, hogy étkezés után órákat vár a koszos edény, míg valaki elmosogatja.

Légyszi írjátok le, hogy miért van/miért nincs rend állandóan, van-e kisgyerek vagy háziállat ami esetleg rendetlenséget csinál.


2009. okt. 19. 21:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Nálam nagyon ritkán van teljes rend. Egyszer rendet rakok, egy óra múlva már kupi van megint. Mentségemre szóljon, hogy 2 éves gyerekem van, aki örökké csak pakol és pakol.

Különben segít rendet is csinálni, de ha olyat csinálok, amiben ő nem tud segíteni, akkor nem hagy élni, szóval nem egyszerű.

2009. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Rend mániás vagyok,szóval nálam mindig minden csillog-villog több alakalommal jegyezték már meg,hogy ne legyek ilyen maximalista nos dolgozom rajta:D
2009. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
PErsze, hogy nincs mindig rend. Kinek van erre ideje, de most komolyan???? Van itt olyan ráérő háziasszony, akinél sosincs csetres, szennyes ruha elől hagyva? Hát irigylem aki ennyire ráér. Nálam nincs mindig rend. KEttőig dolgozom, utána vár a maszek munkám, utána leülök tanulni, este 11 éjfélkor, meg már nem a porszívózás az amire vágyom.Nincs kisgyerek, háziállat van. Én úgy vagyok vele, hogy a ház legyen értem, ne én legye a házért. NEm hagyom hogy a fejemre nőjjön. Ha két nappal később tudok port törölni, nem fogom magamra nyitni a gázt.
2009. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én tök szégyenlem, ha valaki jön, és azt látja, hogy a mosatlan edények ott vannak a konyhaasztalon, vagy hogy fel kellene seperni. Mindig megcsinálom, bár anyu is, de sohasem látszik. 2 kutyánk van, apukám is rendetlen és lusta, és én is. Anyukám csak lusta :)
2009. okt. 19. 21:47
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Ez természetes. Az embernek ezer dolga van a rendrakás huszadlagos és nem is lényeges hogy éppen milyen játék holvan. Én például külön szrul is érzem magam egy olyan helyen ahol minden katonás rendbe van sorakoztatva.
2009. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hozzátok soha nem toppan be váratlan vendég, aki előtt "ég a fejetek", mert nincs rend? Irigyellek benneteket! :)
2009. okt. 19. 21:49
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk soha nincs rend. Általában úgy néz ki minden, mint atomtámadás után. Így élünk. A vendégek jól bírják. Karácsony, húsvét szülinap. Akkor minden csodaszép.

Nálunk vagy festés van, vagy mázolás. Kislány 19 éves. Minden öltözésnél az összes ruháját idegesen kirángatja, felpróbálja, padlóra dobálja.Majd elfut a busz után. Este szenet festéket beledobja a közepébe.

Én időnként lecsiszolok ezt azt, majd 1-2 hétre otthagyom. Tepsiket áztatom.Vetőmagot földdel kikészítem negyedévvel élőbb.

Macska elég rosszul tűri a rumlit, szertene rendben élni.

2009. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Jó azoknak akik annyira ráérnek hogy otthon pakolásszanak.
2009. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok, akik meg tudják tartani a rendet. Érdekelne, hogyan csinálják. :D
2009. okt. 19. 21:53
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

előző folytatom.

A fiam szortírozza a cd-ket. a padlón. Csak az a baj, hogy 3 hetente jön csak haza Pestről, s így lassan halad. A vendégek tapsikolnak, hogy itt olyan bohém! Én be se ágyazok, ha tudom hogy este csak ágyba dőlni jövök haza.

Az asztalt szedd le rögtön,terítsd le, tegyél rá virágot s moss fel! meg a kagyló legyen tiszta! és a wc! Ha ez megvan(5 perc) akkor nem zavarja a vendéget a mosogató. Gondolja, épp most fogsz hozzá.

2009. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!