Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 500ezer felett keres egy...

Aki 500ezer felett keres egy hónapban, mit dolgozik?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írtam, de itt van a legtöbb válaszoló.


Egyébként azért kérdezem, mert 1 év múlva végzek az egyetemen és nem akarok rosszba belefogni, jó lenne tájékozódni, hiszen nyilván vannak olyan munkák, amikről én még csak nem is hallottam. :)


Irigykedő, "biztos lopja a pénzt" válaszokra nem vagyok kíváncsi!


2011. aug. 11. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én nem keresek ennyit, de tudok mondani példát! Nővérem bankban dolgozik, hitelügyintéző, neki nettoban súrolja a 400-at a fizuja, sógorom pedig villamos-mérnök, Ő többet keres, mint 500E! Valamint van 1-2 (több is) ismerősöm régebbről, ők lokálokban dolgoznak,nekik még ennél is több :D
2011. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Pl céget igazgat :)
2011. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
..vagy "táncol" Dubaiban :D
2011. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Én irigykedek rájuk, de azt nem mondanám, hogy lopja a pénzt, inkább csak jó szakmát választott, volt esze tanulni, vagy épp jókor volt jó helyen.


Én úgy gondolom, hogy a gyógyszerészek, némelyik orvos, menő ügyvéd, cég igazgatók, politikusok. ők keresnek ennyit szerintem.

2011. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Több ismerősömnek van informatikai cége, ezek mikro- vagy kisvállalkozások, de egy havi 600-800 ezret mindegyikük ki tud venni belőle.
2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy közeli ismerősöm, aki igaz 10 év munkával, de egy sima munkás pozícióból kezdve most egy egy vezetői szerepet tölt be, és bőségesen keres 500k-t..
2011. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Gyógyszerészek közel sem keresnek ennyit... Sőt, nagyon sok orvos sem... :/
2011. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Szállodai recepciós, marketing-igazgató vagy nőgyógyász :)

Ismerősi körben végignézve azok keresnek igazán sokat, akiknél cégen belüli 3-6százezres fizujuk mellé tejelnek még valamiért feketén. Pl. beszállítók, pályázók.

2011. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:52


ne haragudj de én azt írtam, hogy úgy gondolom, nem állítottam azt hogy de ennyit keresnek

2011. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem (sajnos nem vagyok köztük): ügyvédek, orvosok (némelyik és hálapénzzel együtt), cégvezetők, informatikusok közül a programozók.

Ezen kívül aki valami olyanba tud belefogni, ami ötletes és egyedi. :)

2011. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!