Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelő utáni éttermezéshez...

Keresztelő utáni éttermezéshez van jó helyet Budapesten ( Budán, esetleg Erzsébet) 11 embernek?

Figyelt kérdés
Keresztelő utáni éttermezéshez tudnátok jó helyet ajánlani Budapesten ( Budán, esetleg Erzsébet) 11 embernek?Nem Trófeát, nekem az nem jött be.
2011. aug. 11. 14:16
1 2
 1/11 Ki az a jancsi? válasza:
hát ha nagyon jó helyet szeretnél akkor inkább menj le mexikói út elötti trófeában kicsit drága(nem vészes)és annyit ehettek amennyit szeretnétek:)
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Budán is van nem egy Trófea :) És annyi pénzből nem igazán jön ki egy étteremben sem, főleg italfogyasztással.

Napközben 3000 Ft a korlátlan kaja ÉS PIAfogyasztás (piában a sör, bor, pezsgő is benne van).

2011. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Trófea van Budán! Nagyon jó, be kell fizetni egy fix összeget, és annyit eszel, amennyit akarsz! Kapsz ingyen szörpöt, kávét, üdítőt is a kaja mellé.


Mi ide megyünk ha családi dolog van, nem olcsó de cserébe tényleg bármit ehetsz és isteni. Itt ettem életemben először békacombot, de egyszer már cápát is láttam, bár azt én már sokszor ettem.

2011. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ki az a jancsi? válasza:
amúgy igen bocsánatot kértem akkor jóra gondoltam csak nemakartam hülyeségetmondani nemvoltam biztos benne:)
2011. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, sokakhoz hasonlóan én is a Trófeát ajánlom, tényleg finom, és ahhoz képest olcsó is, hogy gyakorlatilag korlátlan a fogyasztás :)
2011. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írta, hogy az NEM JÖN BE NEKI. Akkor miért kell erőltetni?
2011. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak nekem tűnt fel, hogy a kérdező kifejezetten nem a trófeára volt kíváncsi?


[link] eszméletlen jó az étel náluk

2011. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg csak neked :D Bocsánat nem láttam, h trófea ellenes vagy, bár nem értem, te tudod, akkor nincs ötletem.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ki az a jancsi? válasza:
0%
igen kiirta mindenki hogy trófea jóhely meg drága és utána átirta a részletet mert talán nemfutjah rá mert amikor először olvastam nem volt ott -.-de kell magyarázni hogy ezt irta nyomjátok el magatokat hippik
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jancsi, a kérdést a feltevés után NEM lehet módosítani :D :P
2011. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!