Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek Budapesten...

Hol keressek Budapesten szegény családokat?

Figyelt kérdés

Mi költözünk és van pl 3 jó mosógépünk meg hűtő meg tvk és már mind felesleges,mivel most már mindenből vettünk újabbat-még jobbat.

Nem akarom lomtalanítani,mert rászállnak a ******* cigányok,elveszik aztán pénzért fogják árusítani.

Nincs szegény ismerősöm akinek kellene bármi is.

Szal szívesen adnánk olyannak,akinek nem telik rá.De hol keressem őket?NEM AKAROK SZERVEZETEKHEZ FORDULNI.-én akarom odaadni.


2011. szept. 10. 15:56
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
68%
Itt a gyakorin is van pár, de nézd meg jól és olyannak add, aki nem tehet róla, hogy ilyen helyzetben van. Szóval az ilyen munkakerülő maroktartó majmoknak semmit! Nem akarok okoskodni, mert te döntesz, de az ilyen semmittevő rinyálókat annyira utálom, hogy nem igaz, mondjuk szerintem mindenki, akinek van igazságérzete.
2011. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Nekem is van!;)

Huhh és hogy ellenőrizhetném?Elmegyek vendégségbe megnézem hogy élnek?:D

2011. szept. 10. 16:00
 3/57 anonim ***** válasza:
61%
Huhh...de kár, hogy Budapesten élsz, kedves Kérdező! Mi pont most költöztünk a párommal, és pont hűtőre meg tv-re lenne szükségünk, csak hát itt olyan drága minden, hogy hiába dolgozik a párom, egyszerűen nem tudunk haladni előre...
2011. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
77%

Egyet értek az előttem szólóval aki dolgozhatna és nem dolgozik annak se. Inkább annak, aki nem tehet róla,h szegény.


Am . meg családsegítő szolgálat. Anyám ott dolgozik ők is foglalkoznak ilyenekkel és oda adják nekik. Attól függ,h hol laksz írd be a google-ba h családsegítő és a lakhelyedet. Ennyi.

2011. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem árvaházban/intézetben,vagy örgegek otthonában is örülnének neki.

Amúgy meg nem tudom...

2011. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Belvárosban még el is vinném kisbusszal...

Van:ágy,hűtő,mosógép,asztalok,bútorok,ruhák..MINDEN.


Én attól félek,ha valahol meghirdetem,elviszik és eladják.

2011. szept. 10. 16:03
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a közeli családsegítő központba, és érdeklődsz mit tehetsz. Mi is így csináltuk, és odaadhatod TE is, nem a szervezet, bár én nem szoktam erőltetni... Nem akarom, hogy úgy tűnjön azt várom, hogy hálálkodjanak érte.
2011. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
87%

Óóó azonnal lerí.

A barátomék ki akarták adni az egyik házukat pusztán karbantartásért. Füvet kellett volna nyírni és egyszer kimeszelni.

Egyetlen egy olyan embert sem találtak, aki ezt hajlandó lett volna megtenni. Na az ilyenek szerintem megérdemlik a sorsukat. Egy fillért sem adnék nekik, még ennivalót sem.

2011. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
61%
Valóban nagy kár, hogy pesti vagy. 2 hete romlott el a hűtőnk, és nem tudunk belátható időn belül venni egyet akár használtan is. Pedig mindketten dolgozunk. Csak annyira kevés a fizetés, hogy egyszerüen csak álom marad az ilyen luxuscikk nálunk.
2011. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, de szerencsés vagy...
2011. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!