Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted? Ti mit csináltatok...

Szerinted? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk este haza a 14 -es busszal.Mi a busz közepén ültünk,és hátul ült 3 fekete,és egy fehér férfi.(az egyik nő volt)

Többen voltunk a buszon,és egyszer csak lettünk figyelmesek,hogy hátulról nagy ordibálás,majd elhangzott a "takarodj haza te csőcselék bevándorló(ezt egy fekete mondta a fehér pasasnak Angliában..kérdés ki is a bevándorló???)

Azért kötekedsz mert én fekete vagyok?? Majd bunyó lett.A buszvezető rögtön megállt,szinte mindenki leszállt a buszról(mi is) a sofőr bezárta az ajtót,és hívták többen a rendőrséget.Persze mi néztük a verekedést.A feketék akárcsak a cigányok egyszerre támadtak a fehérre.Végül a párom és egy másik férfi utas felkérezkedtek a buszra(mert a rendőrök még nem voltak kint) és ők ketten két feka srácot lerángattak a buszról.A nő jött magától.De még mindig fent maradt a fehér pasas és a fekete pasas akinek már annyira elborult az agya,hogy már szó szoros értelemben a pasas fejét taposta.Mi utasok dörömböltünk az ablakon hogy fejezze be,de vérben úszó szemekkel minket is fenyegetett hogy kinyír mindenkit.(a rendőrök még mindig sehol) Végül a feka nő aki velük volt ment vissza a buszba hogy leállítsa a barátját. (a két feka srác akit a párom és egy utas lerángatott,már lenyugodtak,és csak ültek csendben a földön) De a feka vissza rohant és tovább taposta a srácot..A párom ,és az utas úgy döntöttek,hogy felmennek és elkapják..De addigra jöttek a rendőrök.(rögtön jöttek vagy 6 kocsival) hárman azonnal felrohantak,és egy perc alatt bilincsben hozták le..De még a rendőröknek is oda kellett csapni,mert még őrjöngött.

Megvártuk a mentőt is.Én sokkot kaptam amikor megláttam a pasast.Az arca egy merő pép volt..Elvitték a mentők..De ezzel nincs vége.A páromnak és a másik utasnak is be kellett menni a rendőrségre,mert ők is "gyanúsítottak lettek" Ugyanis ők is részt vettek a verekedésben.

A rendőrségen jegyzőkönyvet készítettek,és azt mondták,hogy bár nekik nem lesz gond ebből,és megköszönték,hogy segítettek,de majd meg kell jelenniük a bíróságon.Az egyik rendőr viszont azt mondta,hogy legközelebb ne hősködjenek,mert sokszor sokkal nagyobb baj szokott lenni a hősökkel..Kiderült,hogy a feka srácnál fegyver volt.Igaz nem használta,de ott volt.

Teljesen ledöbbentünk.Otthon azt beszélgettük,hogy helyesen tették,hogy beleavatkoztak.(a párom szerint igen,mert nem lehetett végig nézni hogy 1 embert 3-van vernek meg)

Rájöttünk,hogy a feketék semmivel sem különbek mint a cigányok.Utálnak dolgozni,állandóan a bőrük színével jönnek,és ha verekedésre kerül a sor akkor csakis falkában támadnak,és csakis a fejét ütik az embernek.Még akkor sem állnak le ha már az áldozat nem mozog..

De még mindig ott kérdés? Jól ették hogy beleavatkoztak?? Ti mit csináltatok volna?


2011. aug. 11. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem mertem volna odamenni,de a párom az biztos hogy odament volna.Sajnálom a helyzetet nem semmi hogy egy embert hárman vernek.Különben ez a bőrszín téma is nevetséges.Mutassanak fel valamit amire fel lehet nézni mint magánember bőrszíntől meg származástól függetlenül és kész.Ha meg beszól nekik az ember nem kell vele törődni,aki meg rögtön verekedni akar,annak nyilván visszaütnek.
2011. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jól tették hogy beleavatkoztak de amúgy nem kéne ilyen rasszista dolgokat mondanod .. van nem egy ismerősöm aki cigány,mégse utálnak dolgozni,nem verekednek másokkal ráadásul nem falkában..
2011. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megértelek,én sem tudom hogy mi lett volna igazából a helyes.De ha a srác előveszi a fegyverét és megsebesíti párodat,akkor is megkérdezed hogy jól tette e hogy bele avatkozott?
2011. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok rasszista..de 100.000 cigányból jó ha van 10 ember aki becsületes..Nekem a sógornőm cigány,és nagyon tisztelem ,szeretem őt,mert talpig becsületes ember.

Attól hogy egy valós tényt közlök,még nem vagyok rasszista..

2011. aug. 11. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Helyesen tették, hogy beavatkoztak.

Az meg, hogy van, aki szerint rasszista dolgokat mondasz... max. általánosítasz, ami ilyen "élmény" után érthető, és a tény az tény. Angliában tegnap ez történt, idehaza, Ormosbányán 100 cigány kezdett el gyülekezni egy család háza előtt este, mert pár nappal korábban nyilatkoztak az egyik tévének arról, hogy a gyerekeket még fényes nappal sem merik kiengedni az utcára biciklizni, mert vagy elveszik a biciklijét, vagy megverik a cigányok...

Ideje lenne kapcsolni mindenkinek, hogy ezek a dolgok hová vezetnek. 23. óra 59. percében vagyunk.

2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen,,ott van a "HA"

HA használta volna a fegyverét

HA megverte volna őt is....stb..


Ezért is kérdezem,hogy mások HA ott lettek volna mit tettek volna? Végig nézték volna csendesen vagy beleavatkoztak volna,hogy segítsenek egy embernek??

2011. aug. 11. 16:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hírek hallattán mindig joggal bevillan egy bizonyos filmből az egyik híres jelenet: "Harapj a patkára" Ezt mondja benne a főszereplő.Nem fogom részletezni melyik film.Aki tudja,az tudja.Ez a véleményem....
2011. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

velünk olyan eset történt, hogy egy kis vézna cigányt vert jó pár nagyobb cigány, nem bírtuk nézni ezért oda rohantunk segíteni a kis véznának(aki egyébként nagyon normális srác volt) ekkor ezek a vad barmok minket kezdtek el verni. Ők férfiaknak mondott állatok voltak, mi pedig nők.


hát ez az eset után akárhogy is legyen, nem mernék oda menni segíteni senkinek.

2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:29


elég brutál az a jelenet, de .........

2011. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja és mégvalami.Amelyik cig*ny normálisan dolgozik,normálisan eltartja a családját,van mondjuk egy szakmája és értelmesebb fajta,azt joggal lehet magyarnak mondani....A tipikus cig*ny pedig pedig az a rühesebbik fajta,amiről szó esett....

Ismerek olan cig*nyt aki tanult művelt ember,katona volt,megjárta afganisztánt stb-it,nevelőotthonban nőtt fel és jó ember lett belőle.Ő saját maga is szégyenli a fajtáját úgymond...De ilyen millióból az egy arányban létezik....

2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!